- Megerősíti a platformfüggetlen sugárkövetéses tesztjét a 3DMark
- A Seenda ollós klaviatúrája a Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard nyomdokain jár
- Gamescom 2025: Itt a legújabb Gaming NUC
- Cicomától mentes Palit GeForce RTX 5060 a kevésbé tágas gépházak gazdáinak
- Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hobby elektronika
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Októberben hozza PC-s kézikonzoljait a Microsoft
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Apple asztali gépek
- Home server / házi szerver építése
- Milyen alaplapot vegyek?
- Az Xbox égisze alatt oldaná meg a PC-s játékosok legnagyobb gondját a Microsoft
-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
madrac
senior tag
Sajnos ez így szokott lenni. Ha valaki megalapozott kritikát mer megfogalmazni, valamiért rögtön többet megpróbálják meggyőzni arról hogy nincs igaza, ne adj isten ki is oktatják, azok is akiknek nem is fontos az adott funkció. Lehet hogy ez már érzelmi alapon működik náluk. A legbutább indoknak tartom azt a sablonos és üres indoklást ami mindig elszokott hangzani, hogy ennyiért, meg egy telefontól az ember ne várjon semmit, mert ez nem tükörreflexes fényképezőgép. Igaz még senki se ismert olyat aki ezt a minőséget várta volna el, de ez már mellékes. A hangulatkeltésen van a lényeg. Fel se tűnik sokaknak, hogy számos esetben ez nem hogy javulás a korábbi telefonok minőséghez képest, inkább erős minőségbeli visszalépés. Az elég tré kategória ahol foltokban homályos kép, erősebb fénynél rendesen bevan égve, nem is beszélve arról hogy nem sok részlet van rajtuk úgy egyébként se. Sajnos általában ilyenek ezek a kínai kamerák, talán a ZTE ami üdítő kivétel, de meg is kérik az árát a többihez képest. Milyen érdekes, hogy ugyanakkora méretben néhány gyártó mégis képes elég jó kamerát belerakni a készülékbe, akkor nem értem miről beszélünk. De persze, ha a túlnyomó többségnek bármi megteszi, akkor ők se érzik szükségét, hogy e téren is elölrébb kellene lépniük.
-
sharm
tag
Sajnos tényleg nem túl jók a képek. És erre nem indok az árazás. Nokia 3510 pl ennél jobb képeket csinál, pedig nem egy mai darab. Nem hiszem, hogy a zopo vagy a ZTE által használt(viszonylag jó minőségű) modulok annyival többe kerülnének, hogy az egekbe szökne az ára egy-egy telefonnak. Arra már azt mondom, hogy tökéletesen megfelel, ahogy láttam a tesztképeket.
Az meg más kérdés, hogy kinek mire kell a kamera, és ki mivel elégszik meg, de ami sz** az sz**, ezt kár vitatni, a képek magukért beszélnek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek
- Hell Let Loose: Vietnam
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Xiaomi Mi 11 Ultra - Circus Maximus
- Linux felhasználók OFF topikja
- Hobby elektronika
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Nők, nőügyek (18+)
- Parfüm topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3109
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H87I-PLUS H87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B365M i5 9600KF 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD RX 5700XT 8GB Zalman N5 FSP 700W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G8 I 8GB I 512GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG 255XF FHD IPS 300Hz 0,5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest