Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • poero

    aktív tag

    Sziasztok!

    Elkezdtem használni ezt a Call Meter 3G nevű programot, de nem igazán sikerült rendesen beállítani. Nem tudna nekem ebben valaki segíteni? Láttam lehet importálni bele szabályokat meg csoportokat, stb. Nincs valaki aki Média Mánia S tarifacsomaggal (valamint SMS Plusz Aranykártyásoknak opcióval, ami havi 260 Ftért +20db SMS) már beállította pöpecül és tudna segíteni? :DD :R

    Csinálj egy képet a hangjáról!

  • poero

    aktív tag

    válasz CoolBoy323 #24313 üzenetére

    Köszi a gyors választ, de mielőtt kérdezni szoktam fórumon azelőtt szétnézek google-n is. Unalmas már egy kicsit ez a hozzáállás itt! Amúgy meg túl vagyok a híres cikkeden, de nem ez volt a kérdésem ha jól tudom, inkább a kérdésemre válaszoltál volna mint hogy fényezed magad. De a cikkedben ha jól emlékszem nem tértél ki arra hogy ha egy havidíj úgy tevődik össze hogy tartalmaz ingyen sms-eket, valamint 100%-ban lebeszélhető (2 különböző percdíjjal) és SMS-ezhető, akkor azt hogy lehet beállítani hogy jól számolja az sms-ek díját is az ingyenesek és a havidíj lejárta után. De azért köszöntem a kimerítő választ, de elég lett volna egy "Nem segítek, csináld meg magad" válasz is, mint a nagyképűség...szerintem normálisan megkérdeztem hogy tud-e segíteni valaki, vagy hogy valaki ráhúzta-e már a Média Mánia S csomagra!

    Csinálj egy képet a hangjáról!

Aktív témák