Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz YxVs #35342 üzenetére

    Akkor nézzük sorban.

    "Phone-to-Phone hívás esetén a CallingCredit szolgáltatónál nem tudod mennyi a kapcsolási díj?"

    Én az ActionVoip-ot használom, a CallingCredit-et csak megnéztem és regiztem rá, fel még nem töltöttem az egyenlegem.
    De megnéztem Neked, és ha jól értem a kalkulátorukat (bár nem a szokásos Betamax stílusú), nettó 2×2,5 cent, azaz 5 cent a phone-to-phone hívás díja, kapcsolási díjat nem látok sehol sem feltüntetve, szóval ez elég jónak néz ki.

    "Jól értelmezem, hogy mobil-mobil hívás esetén nekem kell fizetnem mindkét hívás díját? (bejövő-kimenő)"

    Igen, ez phone-to-phone hívás esetében minden szolgáltatónál így van.
    De persze indíthatsz neten keresztül is hívást, ha nagyon jó a mobilneted (minimum atomgyors 3G-n) vagy wifid, ekkor értelemszerűen csak kimenő hívás van.

    "Ha ehhez hozzájön még a kapcsolási díj, akkor már nem olyan nagy buli."

    Nekem a magyar lakossági tarifákat nézve még így is buli.

    "Valamint minden hívást a local access number (018088232) tárcsázásával kell kezdeni?"

    Nem, de nekem pl. érdemes, mert a T-s tarifacsomagom szerint csak 11 Ft-ba kerül a vezetékes hívás, jobban jönnék ki, mint a phone-to-phone-nal, csak éppen még egyszer sem jött össze a dolog.

    "Ennek hívásáért milyen díjat számít fel a szolgáltató? azt tudom, hogy helyi hívásnak számít, de helyi mobilhívásnak vagy helyi vezetékesnek számít-e vajon?"

    Helyi vezetékesnek. (Én ezért, ha lenne, tuti vezetékesről indítanám az ilyen hívásaimat.)

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Aktív témák