Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Dark Archon #30704 üzenetére

    Ezt már sokszor túltárgyalták, de én sem értem, hogy minek okostelefon net nélkül. Tök jó, hogy itt is van Wi-fi, meg ott is van Wi-fi...de akkor minek mobiltelefon? :F Otthon is van telefon, a munkahelyeden is...nem az lenne a lényege mobilnetnek, hogy akárhol vagy, netközelbe legyél? Kapsz egy emailt, arról tudjál, és ne fél vagy 1 óra múlva értesülj róla, amikor bemész a munkahelyedre, mert ott már minek, amikor ott a számítógép. Ahhoz, hogy megnézz egy moziműsort, ne kelljen már hazamenni, vagy telefonálgatni...múltkor kerestem egy boltot. Felmentem google-ra, megnéztem hogy hol van üzletük, beütöttem a naviba, és indultam is...erre jó, hogy van net. Tényleg nem értem minek valakinek okostelefon net nélkül. Otthon akarsz rajta emailezni, vagy minek? Arra van a számítógép.

  • Drenadar

    veterán

    válasz Dark Archon #30704 üzenetére

    De azóta már kiderült, hogy van neki internet előfizetése... csak napi 2x kapcsolja be a widgetei miatt.

    és a telefonra fizetsz díjat? pedig gondolom munkahelyeden és otthon is van telefon amiről tudnál olcsóbban beszélni. akkor a feletted levő hsz: minek okostelefon?

    gondolom nem munkára kaptad a wifi hozzáférést a munkahelyeden. mert akkor be lenne állítva egy exchange elérés és akkor mondjuk azért a mobilnet, hogy vállalati emaileden elérhető legyél, stb.

    (#30706) frensys: felmész a freemailedbe vagy midbe... megkeresed hol van leírva a pop3 beállításához szükséges infók. és beállítod. Értelemszerűen. Ennyi.
    Most őszintén. bevallhatod, hogy HSZ vadász vagy.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák