Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    Sziasztok,
    kérdésem lenne Samsung Galaxy Note 8.0-al kapcsolatban.

    1. Most vettem. de Android 6.0.1 van rajta, ami nekem nem tetszik. A tablet elsősorban autóba lesz, autós navigációra, ezért fontos lenne, hogy ne a 6-oe android felismerhetetlen, apró szürke (monokróm) fika ikonjai legyenek az értesítésekben és menükben, hanem felismerhető, nagy, színes ikonok. Az etalon nekem a Note 3 telefonom Jelly Bean 4.3-al, ahol minden menü fekete alapon van fehér betűkkel. Autóba egy álom lenne!!! :R
    A gsmarena szerint Android 4.1.2 (Jelly Bean), upgradable to 4.4 (KitKat) volt rajta eredetileg.
    Kérdésem: tudna valaki abban segíteni, hogyan tegyem rá vissza a Jelly Beant? Vagy Pesten ajánlani valakit, aki megteszi...?
    Vagy máshogy is el lehetne érni a célt: felismerhető, színes ikonok, fekete háttér (ha lehetséges)?

    2. Nem megy rajta a toll (S-Pen), a kijelző nem érzékeli (a toll jó, másikon csekkoltam), Ez lehet az android verzió miatt, vagy ez fizikai hiba?

    3. Hogyan lehet rá feltenni a my knoxot? A store-ból nem, mert az a verzió nem kompatibilis vele, a 2.1 lenn jó rá. Ezt hogy lehet megoldani? Amúgy már a 10.1-es tabletemre sem tudtam felrakni, pedig elméletileg az is kezelné.

    köszi a segítséget,
    W

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák