Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabag28

    tag

    Pár nap gondolkodás és élőben való megtekintés után kettőre szűkítettem le a pereferált tableteket.
    Ipad mini 1 wifi 80 ezerért illetve Galaxy Tab 8" 3G amit 85-90 ezer körül is találtam.
    Megtapogatva, kipróbálva a mini jönne be. Gyorsabbnak, precízebbnek tűnt mint a Galaxy tab, gyorsabban nyitotta meg a weboldalt, könnyebben ment a görgetés nagyítás. Elvileg mindkettő mögött ugyanaz a wifi volt. Hátránya a Galaxy Tab-al szemben: ezen az áron nincs benne mobilnet így kell mellé a telefonom is. Illetve van egy dolog amit nem tudok mert soha nem használtam még IOS-t. Azt olvastam, hogy másolás csak iTunes-on keresztül. Ezt elfogadom. Viszont ezen is fogom tudni a doksikat tematikus fáljstruktúrában kezeleni? Gondolok itt arra, hogy most tematikus mappákban vannak egy-egy projekt anyagai. Ezek szkennelt doksik valamilyen képformátumban, kalkulációk (xls, xlsx), ajánlatok, szerződések (pdf, doc, docx) egyéb kiegészítő feljegyzések (txt). Elég ha csak olvasni tudom ezeket, viszont fontos lenne, hogy ugyanabban a folder struktúrában lássam mint ahogy a PC-n is csoportosítva vannak. Andoid alatt megy, azt kipróbáltam. Működik ez IOS alatt is?

Új hozzászólás Aktív témák