Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz parandroid #45679 üzenetére

    Hm, sikerült egy épkézláb összegzést találni, ez alapján, és különösen az ára tekintetében a Bay Trail egészen érdekesnek tűnik. Mondjuk örültem volna még egy C2D alapú versenyző szerepeltetésének is, személy szerint könnyebben helyezném kontextusba.

    Egyelőre nagyon hajlok a Dell Venue 8 felé, akár a 64GB-os változatban is (azt 299 EUR-ért láttam máshol. Esetleg ott van még a Miix2-8 is, de annak a 32GB-os verziója kerül annyiba, mint a Dell 64-ese.

    A Haswell sajnos árban már igen nagy ugrás, főleg annak tekintetében, hogy félig vakon ugrok bele a vásárlásba, és az idő fogja eldönteni, hogy mit tudok egyáltalán kezdeni ezzel a géppel. Ha beválik, akkor nyilván még egyszer meggondolom majd, meg az esetleges nagyobb méretet is (10-11").

    A héten sajna már nem lesz lehetőségem, de szerintem hétfőn körbe is járok pár üzletet, megtapogatom kicsit a két jelöltet.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák