Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Halihólaci

    tag

    Sziasztok!
    Most találtam meg ezt a fórumot, nekem is 905-ösöm van (ráadásúl 3 db...):
    http://www.aliexpress.com/item/2016-KIII-Android-5-1-1-TV-Box-2G-16G-Amlogic-S905-2-4-5G-Dual/32597380577.html?spm=2114.13010208.99999999.261.m4iYEf
    Nagyon jó kis gép, gyors,stabil, eddig kétszer lépett ki a három gépen összesen a Kodi lejátszás közben, ennyi belefér, szóval stabil is. A wifi-je különösen erős, két falon keresztül is simán szakadás nélkül megy a 720p már 2,4Ghz-en is. Persze azért írok, mert azért problémám is van bőven...
    Az első, egyszerűen nem bírom rávenni az automatikus pontos idő frissítésre. A beépített progi hol frissít, hol nem. Már feltettem a két progit, a clocksync egyszerűen nem ment, a Smart Time Sync már működik, de sehogyan nem tudom a rendszerrel együtti indításra rávenni, mindig rendszergazdai jogokat kér, pedig már párszor megadtam neki örökre... esetleg ötlet?
    A másik gondom a médiatár. A lejátszón főleg filmeket nézünk Kodi-n egy Synology 212j nas-ról. Már a Kodi beállítása sem volt-nekem-semmi, de a médiatárral egyáltalán nem bírok.
    A fájlkezelőben lett a nas betallózva, szépen le is játszik már mindent, de a Jukebox-os felület nekem sehogyan nem jelenik meg, persze a médiatár sem. Mit kell még tennem? A Synology-n a filmek a video mappában vannak, és még egy külső HDD is rá van dugva a synologyra. Minden filmet lát, le is játzsa szépen. A betallózott filmekből nem automatikusan hozza létre a médiatárat? Nekem a több helyen írt tartalommegadás sem jelenik meg. A filminformációknak a Universal Movie Scraper-t jelöltem be, de semmi nem jelenik meg.
    Nyilván vmi nagyon egyszerű dolgot nem tudok, mert mindenki írja,h ez mennyire jól működik.
    Mivel elég sok filmünk van klassz lenne ha megmaradna a mappaszerkezet, de megjelennének a borítók-leírások!
    köszi:Laci

Új hozzászólás Aktív témák