Hirdetés
- Fórumok
- Egyéb
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- (kiemelt téma)
-
50 - 1
50158 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ladybug
őstag
Úgy tudom, hogy nem. Mi az angol ismerősünkkel szoktuk megrendeltetni Angliába, ő pedig hazahozza nekünk.
-
peti_sz
tag
hello
amazon.com-ról ugyanúgy kihozzák magyarországra a rendelt cuccot ( pl. cipőt )
mint az európai elosztókról. mert csak ott találtam.
de-n és co.uk-n nincs.
szal szállítanak vagy nem? -
brownus
veterán
Töketlen afrikai fecske és 43.3 tized szánycsapást tudott / prec asszem de ha nem akkor kedvenc szinem a kék .............NEM A ZÖLD !!!!!!!!! áááááááááááá ááá á á á á á.

igen,köszi

-
(ÉN)közPONT
őstag
-
brownus
veterán
milyen fecske volt a gyalog-galoppban?
-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
etilin
aktív tag
Meddig vemhes egy teve?
-
Frakk
tag
-
jasszer
őstag
-
Frakk
tag
300 liter 0,3 köbméter.
Már ha a kérdés komoly volt...
[Szerkesztve]Mér ha nem komoly akkor nem annyi?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Lord Zero
addikt
-
lorcsi
veterán
300 liter 0,3 köbméter.
Már ha a kérdés komoly volt...
[Szerkesztve]igen teljesen komoly volt
THX a válaszokat
mosogatógép vízfogyasztásához kellett -
Gh0sT
addikt
-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
lorcsi
veterán
Talán idevág kérdésem :
300 liter az hány m3? -
Digital
addikt
Az a baj ezzel a topikkal, h. ''felfuttatás'' nélkül elvész a süllyesztőben, így nem lesz szem előtt, mikor kollégánk meg szeretné nyitni hűn áhított topikját.

(UP!!!)Jól beszélsz,ezért UP!
![[kép] [kép]](http://www.gerisoft.hu/letoltheto_smiley/573.gif)
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Az a baj ezzel a topikkal, h. ''felfuttatás'' nélkül elvész a süllyesztőben, így nem lesz szem előtt, mikor kollégánk meg szeretné nyitni hűn áhított topikját.

(UP!!!) -
Lord Zero
addikt
jó
remélem az offtopic nem úgy fog viszonyulni ehhez az ot-alteregóhoz, ahogyan a dinoszauruszok viszonyultak a meteorhoz
-
Troy.
addikt
tiltani kell midnenféle baromsággal kapcsolatos topicot.
nem mondom most is néhány nyitva van,
mondjuk azt nem értem ,hogy dönti el a mod, hogy ez a (általánosságban) topic kell -e. perszeha a témának van topicja ,akkor egyértelmű zárás.
[Szerkesztve] -
Agostino
addikt
Üdv.
Nem ez nem az. Amúgy igazad van egy pont ami hansonlit rá - amikor az ürge vissza akar ülni a volán mögé, az a rész ugy hangzana felgyorsítva, de mégsem. Mellesleg ez a Batmanes valami külföldi szösszenet asszem, nem hiszem hogy Ghimest raktak volna alá. -
Digital
addikt
Nem a Ghimes-csillagreggae 1 számát keresed? Ez megy az Üvegtigris 2-ben,mikor a részeg ember szerencsétlenkedik a Renault thalia-nál!
Mondjuk amit linkeltél az picit gyorsabb szám...
[Szerkesztve] -
Agostino
addikt
-
raczger
őstag
nem vlot rossz ötlet, de talán erre való az OFF Topic is vmilyen szinten

-
Thulcandra
senior tag
Szerintem kegyetlen shock felesleges topik van itt a ph! -n. Hiába nyitsz központi topikot.
Egy retardált (legyen az újonc vagy akármi) úgy is oda nyit új topikot, és arról, amiről akar.
És ez egész addig úgy is marad, ameddig bárki nyithat témát. -
Digital
addikt
-
emery2
tag
Üdv!
Ha valamelyikőtök dobna egy linket, hogy honnan töltsem le a most menő NESCAFÉ reklámot megköszönném. Azt amelyikben a fiatal férfi az újság mögött ülő anyósnak magyarázza a frankót.....
[Szerkesztve] -
Viktor0610
MODERÁTOR
Gh0sT és Winner_hun:
Ott nem tervezek nyitni ilyen típusú topikot, mert annyi up hsz. termelődik, h. pillanatok alatt kiesne a látókörből...
Agostino:
peterkeT kérésére az ilyen hsz.-eket hanyagoljuk, ha lehet...
-
Agostino
addikt
Üdv.
Ahogyan eddig születtek a hülye topicok, úgy eztán is születni fognak. A különbség csak annyi lesz tiszavirág-életük történetében, hogy a 2.-3. hozzászólás nem az lesz, hogy ennek minek külön topic, hanem hogy ott az Azonnali fáradt gőzös stb topic oda ird. Szerintem központosítással nem járható ez az út, de hátha... -
mayerlaci
senior tag
-
mayerlaci
senior tag
-
Gh0sT
addikt
Hardverpiacos azonali kérdések órája mikor nyílik?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kérdezd meg Viktor0610-t!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A gyúrunk vazze szintén érdekelne, ha megvan valakinek! -
Winner_hun
félisten
Hardverpiacos azonali kérdések órája mikor nyílik?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Silencer83
addikt
Nem tudom, én csak a 'Gyúrunk vazze' tv-ripeket húztam át, de elképzelhető. Fábry honlapján le lehet lesni a vendégek nevét, és onnét már google.
p''Gyúrunk vazze '' -- ezek fennt vannak vhol, egy helyen elerheto formaban?
koszi
-
parandroid
félisten
Hogy használjuk is.

Épp most lett zárva egy hangutánzós topik. Viktor0610 linkelte is az elérhetőséget, de nekem ott magát a Fábry show-s videót nem sikerült megtalálnom. Szóval nekem nem a hangokra lenne szükségem, hanem a videóra.
Más: Szintén a Fábry showban szerepelt anno egy zalai humorista, akinek szintén szeretném megtalálni a videóját.
peterkeT: asszem a LAN partyn meg is volt osztva valakinek, de nem emlékszem sem a humorista srác nevére, sem arra, hogy kinél láttam. Te mint ős-zalai, biztosan tudsz nekem segíteni!
Nem tudom, én csak a 'Gyúrunk vazze' tv-ripeket húztam át, de elképzelhető. Fábry honlapján le lehet lesni a vendégek nevét, és onnét már google.
p -
Gh0sT
addikt
-
mayerlaci
senior tag
Hogy használjuk is.

Épp most lett zárva egy hangutánzós topik. Viktor0610 linkelte is az elérhetőséget, de nekem ott magát a Fábry show-s videót nem sikerült megtalálnom. Szóval nekem nem a hangokra lenne szükségem, hanem a videóra.
Más: Szintén a Fábry showban szerepelt anno egy zalai humorista, akinek szintén szeretném megtalálni a videóját.
peterkeT: asszem a LAN partyn meg is volt osztva valakinek, de nem emlékszem sem a humorista srác nevére, sem arra, hogy kinél láttam. Te mint ős-zalai, biztosan tudsz nekem segíteni!
Bödöcs Tiborra gondolsz?
Feltöltsem valahova?
[Szerkesztve] -
Gh0sT
addikt
Hogy használjuk is.

Épp most lett zárva egy hangutánzós topik. Viktor0610 linkelte is az elérhetőséget, de nekem ott magát a Fábry show-s videót nem sikerült megtalálnom. Szóval nekem nem a hangokra lenne szükségem, hanem a videóra.
Más: Szintén a Fábry showban szerepelt anno egy zalai humorista, akinek szintén szeretném megtalálni a videóját.
peterkeT: asszem a LAN partyn meg is volt osztva valakinek, de nem emlékszem sem a humorista srác nevére, sem arra, hogy kinél láttam. Te mint ős-zalai, biztosan tudsz nekem segíteni!
-
parandroid
félisten
Ha nem arról fog szólni, hogy ki szerint mennyi értelme van a topiknak, akkor próbaképpen maradhat. Bár lassan minden topik így kezdődik.
Ha az eddigi vonalat folytatjátok, akkor nem.
Téma átnevezve, kiemelve, tesztüzem indul.
p -
Viktor0610
MODERÁTOR
Lufis topic kiakasztott engem is...főleg a benne lévő hsz.-ek

Nekem is kettős érzésem van ezzel a topic-al szemben, mert egyrészt jó, hogy van ilyen és ez megakadályozná az egykérdéses topicok létrejöttét, de másrészt egyetértek veled is mayer, mert ha OT nem veszik figyelembe ezt se fogják csak a neve miatt...
Próba cseresznye....őszintén remélem beválik
[Szerkesztve]Kértem rá átnevezést. ''Azonnali (fáradt gőzös) kérdések órája - Topik nyitása helyett!''-re, hátha a ''kérdések'' szó és a ''Topik nyitása helyett!'' kifejezés együttes ereje eltántorítja a topikot nyitni vágyót, h. megtegye ezt a (bal)lépést...

Látom, elérte a ''végzete'' a lufis topikot.
Köszönöm peterkeT!
[Szerkesztve] -
neongorack
senior tag
Lufis topic kiakasztott engem is...főleg a benne lévő hsz.-ek

Nekem is kettős érzésem van ezzel a topic-al szemben, mert egyrészt jó, hogy van ilyen és ez megakadályozná az egykérdéses topicok létrejöttét, de másrészt egyetértek veled is mayer, mert ha OT nem veszik figyelembe ezt se fogják csak a neve miatt...
Próba cseresznye....őszintén remélem beválik
[Szerkesztve] -
Digital
addikt
-
mayerlaci
senior tag
rebel56:
Őszintén megvallom, a lufi-topik volt az utolsó lökés, h. megnyissam ezt a témát, mellyel már régóta szemeztem...
Tudom, szélmalomharc, h. a felesleges, egykérdéses topikokat megszüntessem, de megpróbálnom meg lehet, nem?
Gh0sT és erdey_a:
Azért nyitottam, mert sz.tem sokan nem is veszik figyelembe az OT-ot, mikor feltesznek egy kérdést, inkább létrehoznak egy új témát. Mivel a topik címében szerepel a kérdés szó, remélhetőleg kevesebb egykérdéses topik születik majd ezután...
[Szerkesztve]Ezt se vennék figyelembe elhiheted
-
Vérboci
addikt
Pont erre van az OFF.
Hülye kérdések megvitatására... -
Viktor0610
MODERÁTOR
rebel56:
Őszintén megvallom, a lufi-topik volt az utolsó lökés, h. megnyissam ezt a témát, mellyel már régóta szemeztem...
Tudom, szélmalomharc, h. a felesleges, egykérdéses topikokat megszüntessem, de megpróbálnom meg lehet, nem?
Gh0sT és erdey_a:
Azért nyitottam, mert sz.tem sokan nem is veszik figyelembe az OT-ot, mikor feltesznek egy kérdést, inkább létrehoznak egy új témát. Mivel a topik címében szerepel a kérdés szó, remélhetőleg kevesebb egykérdéses topik születik majd ezután...
[Szerkesztve] -
Gh0sT
addikt
Mivel a napokban több olyan topik is született a Fáradt gőzben, ami elfért volna máshol is (pl. az Off topic épp' aktuális fejezetében), gondoltam, megnyitom ezt a témát.
Megkérnék mindenkit, mielőtt új topikot nyit, itt tegye fel a kérdését!!!
Tudom, h. van már Azonnali kérdések órája topik több is, de v.hogy úgy érzem, h. ennek, itt a Fáradt gőzben van létjogosultsága...
Amennyiben tévednék, elnézést kérek mindenkitől, a topik zárható...Ez most egy OT klón lesz?

-
rebel56
tag
Mivel a napokban több olyan topik is született a Fáradt gőzben, ami elfért volna máshol is (pl. az Off topic épp' aktuális fejezetében), gondoltam, megnyitom ezt a témát.
Megkérnék mindenkit, mielőtt új topikot nyit, itt tegye fel a kérdését!!!
Tudom, h. van már Azonnali kérdések órája topik több is, de v.hogy úgy érzem, h. ennek, itt a Fáradt gőzben van létjogosultsága...
Amennyiben tévednék, elnézést kérek mindenkitől, a topik zárható...Ja, jó ötlet, így nem születnek majd olyan vadhajtások, hogy mivel fújjam fel a lufit, hogy fennmaradjon a plafonon..

-
mayerlaci
senior tag
Mivel a napokban több olyan topik is született a Fáradt gőzben, ami elfért volna máshol is (pl. az Off topic épp' aktuális fejezetében), gondoltam, megnyitom ezt a témát.
Megkérnék mindenkit, mielőtt új topikot nyit, itt tegye fel a kérdését!!!
Tudom, h. van már Azonnali kérdések órája topik több is, de v.hogy úgy érzem, h. ennek, itt a Fáradt gőzben van létjogosultsága...
Amennyiben tévednék, elnézést kérek mindenkitől, a topik zárható...Ere nem jo az OT?

-
Ganger
aktív tag
Mivel a napokban több olyan topik is született a Fáradt gőzben, ami elfért volna máshol is (pl. az Off topic épp' aktuális fejezetében), gondoltam, megnyitom ezt a témát.
Megkérnék mindenkit, mielőtt új topikot nyit, itt tegye fel a kérdését!!!
Tudom, h. van már Azonnali kérdések órája topik több is, de v.hogy úgy érzem, h. ennek, itt a Fáradt gőzben van létjogosultsága...
Amennyiben tévednék, elnézést kérek mindenkitől, a topik zárható...jóóóóóó!!
ötletet támogatom!!!
mod: remelem nem torlik
mod2: OT: az inkabb chat,mint topic
[Szerkesztve] -
Viktor0610
MODERÁTOR
Mivel a napokban több olyan topik is született a Fáradt gőzben, ami elfért volna máshol is (pl. az Off topic épp' aktuális fejezetében), gondoltam, megnyitom ezt a témát.
Megkérnék mindenkit, mielőtt új topikot nyit, itt tegye fel a kérdését!!!
Tudom, h. van már Azonnali kérdések órája topik több is, de v.hogy úgy érzem, h. ennek, itt a Fáradt gőzben van létjogosultsága...
Amennyiben tévednék, elnézést kérek mindenkitől, a topik zárható...
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
50158 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Egyéb
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- (kiemelt téma)
- Eladó újszerű Samsung A57 8/256 GB független készülék, dobozában garanciával.
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Intel Core ULTRA 9 285K +32GB 7600MHz DDR5 +GIGABYTE Z890 AORUS ELITE X ICE! Bolti ára közel 700e Ft
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight-2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5307
- Surface 3 - 13,5" 2k érintő, i5 1035G7, Iris Plus, 16GB RAM, SSD, jó akku, újszerű állapot, számla
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- Akyga Mid PC /i3-10100/8GB/GT710/240GB SSD/WIN11 Pro/
- Apple iPad Air 2 (A1566) 64GB Wi-Fi Asztroszürke
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







