- Alacsony profilú, madzagmentes klaviatúrák jöttek a Razer színeiben
- ASUS ROG csúcslap érkezett, ezúttal a "lopakodó" fajtából
- Átvette a DRAM-piac trónját az SK Hynix a Samsungtól
- Pénztárcabarát, ugyanakkor trendi mikrotorony jött a Jonsbótól
- A Linux támogatását vágja meg leginkább az Intel leépítése
- Milyen egeret válasszak?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- Házimozi és Hifi kábelezés!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Androidos tablet topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Apple asztali gépek
Aktív témák
-
Flashy
veterán
de így meg az lesz hogy lesz 1500 barton tuningos topik, aminek eredetileg mind egy kicsit más a témája, soha semmit nem lehet megtalálni, majdnem minden majdnem mindenhol le van írva, mégsem találod meg. amúgy igen, le van írva az is hogy mikortól lockos, mert emlékszek rá hogy le van. igazából hogy miért nem lehet megtalálni az pont azért van mert minden topikban ugyanaz van rengetegszer leírva, mert soha senki nem olvas vissza hanem újból megkérdezi, amit aztán muszáj n+1-edszer megint leírni neki. attól, hogy a problémád nem fedi 100%osan a másik topik témáját, attól még bele lehet írni, ha a topik címe megengedi. a 2500+ tuning-ba minden beletartozik ami 2500+ tuning. ezért baj ha újat nyitsz. bocs, nem akarlak flémelni, de majd te is meglátod hogy egy nagy káosz az egész már így is és a te kérdésed pontosan fedi több más topik témáját, sőt, a válasz is le volt írva már nemegyszer.
-
Flashy
veterán
ne nekem mondd. én már nem is merek ennyire keresőzni mert akkor meg azért csesznek le hogy mit bunkózok miért nem segítek mikor mennyire fontos és sürgős neki szegénynek. én bármit megtalálok a fórumban (vagy inkább google-val) ami érdekel, eddig összesen 1 topikot nyitottam és onnan látszik hogy jogos volt hogy kb 5 hozzászólásnál jár azóta is mert nem tudtak hozzászólni :)
-
Flashy
veterán
lehetett volna keresőt használni, már gatyakötésig járunk a barton tuning topikokban.
mindazonáltal a 2500+os amd-ről egyet lehet elmondani, hogy 2500+on biztosan megy. semmi mást. főleg arról nem amit még meg se vettél.
azért a 2500+ról beszél mindenki, mert ez a leglassabb modell, ez a legolcsóbb, tehát tuning szempontból a leggazdaságosabb. abszolút frekvenciában ugyanakkora valószínűséggel mennek magasabb frekiken, kb ugyanott van vége mindegyiknek, egyetlen szempont hogy a 2600+nak nagyobb a szorzója, mivel általában lockos, a max tuningfreki elérésekor a nagyobb szorzó miatt alacsonyabb fsb-t tudsz csak használni, ami a memória szempontjából kedvezőtlenebb.
Aktív témák
Hirdetés
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen egeret válasszak?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- Macska topik
- Google Pixel topik
- Házimozi és Hifi kábelezés!
- További aktív témák...
- Új,bontatlan,dobozos, számlás,garanciás 7800X3D CPu.
- AKCIÓ! Intel Core i9 14900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 6700K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 10850K 10mag 20szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Intel Core i7-10700 8-Core 2.9GHz LGA1200 (16M Cache, up to 4.80 GHz) Processzor!
- Gamer PC - Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / 32GB DDR4 / RTX 2060 / 256SSD+500GB HDD
- 20+ típus HP üzleti laptopok Elitebook, Probook, Zbook 8-13. gen gar.
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Ryzen 7 5800XT: Gyorsabb, Erősebb, Tiéd lehet még ma! Rèszletre is!
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest