Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz füles_ #8511 üzenetére

    Rammal feszítettről indultam (hsz-eim itt és ott), de csak ki-kifagyott (kékhalál), volt hogy hetekkel (hónapokkal?) később, szóval CL16-ra vissza kellett vegyem, a többit valahogy a kalkulátor alapján lőttem be safe-nél is lazábbra, máshogy nem volt jó, valszeg az enyém nem volt különösebben jó darab (crucial ballistix sport LT gray). Így áll most:

    A mem vddio 1,38V, ugye az e a ram fesz? Már nem emlékszem (2+ éve babráltam a ramot) miért annyira állítottam, de biztos volt rá okom. IGP OC-t azért is csak most csináltam, hogy legyen idő kitapasztalni, hogy stabil e a RAM, aztán meg nem foglalkoztam vele. Ez biztos stabil. :D

    Az igp 1650-en 1,225 V-ot kér, 1,2V kevés volt neki. Bezzeg másnak 1700-on elég az 1,2... :)
    Annyi előnye van az igp tuningnak, hogyha nem stabil az igp, akkor nincs kékhalál, csak lefagy az egész, kontrolaltdilittel 1-2 perc múlva vissza lehet menni az asztalra.

    Jé, közben redditen írta valaki, hogy ne használjuk a ram kalkulátort, mert annyira mégse jó... [link]

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák