Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Laja333 #3199 üzenetére

    Nekem az a fontos, hogy gyárilag mennyire hatékony a hűtő. Ha gyárilag alacsonyabb hőfokon tartja a kártyát alacsonyabb zajszint mellett, mint a konkurens termék, akkor nálam az a szimplán jobb hatékonyságú. Engem - ahogy ez a vásárlók legalább 90%-ra is igaz - nem érdekel, hogy utólagos finomhangolással és driver-ben való turkálással mit lehet kikísérletezni. Gyárilag legyen kiváló és kész, ugyanis ha az AIB arra is lusta, hogy jól belője az értékeket, akkor nyilván nem fogok megbízni abban a gyártóban. Te is sokszor azt hangoztod, hogy utólagos finomhangolással lehet javítani a hatékonyságon. Ez szép és jó, de ha valóban sokat javul így, akkor miért gyárilag állították be úgy az értékeket?
    Amúgy a teszteket elnézve a 470-nél az XFX Black Editon is elég jó hűtőt kapott és nagyon örülök annak, hogy a 400-as szériához 3 év garancia jár.

    #3200 myckey: Egy kicsit megpróbáltam kutakodni ez után, de rendkívül kevés információ lelhető fel az interneten ehhez, ami megbízható infó pedig abszolút nincs. Jelenleg úgy néz ki a dolog, hogy az 5 év garancia csak és kizárólag a XFX Radeon RX 480 GTR Black Edition-re vonatkozik. Minden más 480-as és 470-es kártyánál 3 év szerepel. Ez a GTR viszont még nem szerepel az XFX hivatalos honlapján és semmilyen bejelentést sem találok róla. Ami még tovább bonyolítja a dolgokat, hogy néhány webshop erre a termékre 3 év garanciát jelöl meg, vagyis jelenleg nincs semmilyen megbízható és főleg hivatalos információ erről a dologról. Az XFX a 400-as szériára 3 év garanciát ad - ahogy mutatja a hivatalos weboldal is - de talán az egyik (480-as GTR) termékére 5 évet is ad, de erről semmiféle megerősítés nincs még (ha találtál ilyet, akkor kérlek linkeld be, köszi!) Amúgy a 480-as GTR ára 330 eurónál kezdődik.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák