Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    Üdv, már eléggé irritáló jelenséggel küszködök hetek óta.... de már tanácstalan vagyok, szóval reményekkel tele hozzátok fordulok ! :DDD

    A minap feltelepítettem a Crysis 3 at ( az új konfigomat letesztelni hogy mit tud ) idézőjelben új... Egy FX 6300 as proci
    Gigabyte 970A-DS3 és 8gb 1600 cl8 as mem. mellett itt van a Sapphire HD 5870 es videó kártya.. nah... szóval ez a konfigom.

    Visszatérve Crysis 3 ra... 10 perc játék után fekete képernyő... a tipikus "No Signal" felirattal és az összes ventilátor 100% ra felpörög ( VGA, CPU, GÉPHÁZ) ventijei... az összes.... És se hang se kép se semmi... nem reagál semmire... ilyenkor áramtalanítani kell és újra indul a gép mintha misem történt volna... Még egy nyavalyás kék halált sem kapok....

    És most jön az érdekesség... csak hogy megfűszerezzem a dolgokat...

    Elindítottam egy benchmarkot hogy megtudjam mi a baj... Az alábbit választottam: Unigine Heaven Benchmark 4.0 A monitoromhoz méltóan ( 1680x1050 ) es felbontáson a leg extrémebb beállításokon futtattam a gépet... 40 percig.... 8xmsaa extra tessellation stb stb... Minden maxon volt amire csak fel tudtam állítani... és a gép nem csinálta azt amit a Crysis 3 nál... ( ezt a fekete képernyős dolgot... )

    Hozzá tenném hogy nem hőmérséklet problémával küszködök mert 100% on pörgettem direkt a ventiket... hogy ne melegedjen túl... ablak módba néztem a hőfokokat videó kártyánál 56 volt a legnagyobb hőmérséklet Crysis 3 ba... CPU nál pedig 53 .... Memóriát nem néztem ( felesleges ... )

    Ami viszont még érdekesebb hogy a tápegységem az tűzforró.... 10 perc Crysis 3 után... Benchmark után pedig nem....

    És még annyit tennék hozzá hogy ma a Grid 2 őt is feltelepítettem... ennél is kikapcsolt a gép de nem 10 hanem 25 perc után.

    12.1 es Catalyst drivert használok. Ez bugos lehet esetleg :F

Új hozzászólás Aktív témák