Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz A Zéé #20329 üzenetére

    azt még nem tudom hogy innen hogy lehet törölni, de egyébként ezt a "miről szól a kép", meg "mit akartál közvetíteni vele" (lehet h nem pont így szólt a kérdés) tipusú kérdések, azért kicsit furcsák nekem. természetesen nem lehet egy lapon említeni pl. m3ss vagy jeeaaah gombás képeivel, de pl. azokkal a gombákkal szted mit akartak ők közvetíteni? mert sztem semmit. lehet én vagyok túl primitív, de én, azon kívül hogy bitang jól néznek ki, nem tudom mi a fene lehetne a "történetük".
    ezt csak azért lőttem mert emlékeimben él hasonló kép talán windows háttér volt hasonló, persze sokkal jobb optikával lőtték és sokkal szebb helyen, de gondoltam megpróbálom, mit tudok én kihozni egy hasonló helyzetből. persze itt a téma sem volt annyira szép, csak kíváncsi voltam mit mutat így a kép onnan sütő nappal, stb. sztem pl. a szinei tökéletesen élethűek. a valóságban semmivel sem voltak intenzívebbek a szinek, egy téli napon napsütésben pont így néznek ki ezek a növények (egyébként milyen növények ezek? mert akkor rá tudnék keresni a neten hasonló képre, ami ihletett). erre mondtam hogy talán utómunkával lehetne kívánatosabbá tenni, de még nem vettem meg a LR-ot egyelőre el szeretnék jutni arra a szintre hogy egyáltalán érdemes legyen hozzányúlni a képekhez. de egyébként, én pl. imádom a 2 szinű képeket. amin csak fekete és fehér pixelek vannak. pl. sztem úgy egy csomó kép ami normál szines módon kommersz lenne, így viszont (legalábbis nekem) tetszik (továbbra sem tudom szól-e különösképpen valamiről a kép, de legyen inkább az hogy nem). próbálok példát mutatni, itt is van:

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák