- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Autós kamerák
-
50 - 1
14201 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-02-12 12:15 Téma összefoglaló
Ez a topik azért jött létre, hogy segítséget nyújtson a széket kereső fórumtársaknak.
Mi, akik segíteni próbálunk a vásárlásban, fontosnak tartjuk, hogy olyan típusokat ajánljunk, amivel szélesebb körű gyakorlati tapasztalat van. Semmilyen széket nem ajánlunk a gyártó marketing szövegei alapján, és a tisztánlátás kedvéért egyikünk sem dolgozik egyik boltnak / gyártónak sem.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Beerwolf
senior tag
-
shev7
veterán
-
whitezo88
nagyúr
-
szandisas
őstag
-
TexT-BoY
addikt
-
Face8814
őstag
Számomra piszok kényelmetlenek.
Ültem már ilyenen több órát is egyfolytában, de bizonyos időközönként ''ki kell hogy mozduljak'' belőle, mert nagyon fárasztó és kényelmetlen.
Nekem ugyanis hiányzik a háttámla a teljes ''eltesznyűléshez''. -
CriticalHit
addikt
-
ALI_G
veterán
én a guggoló székre szavazok. Bár órákat még nem töltöttem el benne, viszont elvileg azokat számítógépezéshez találták ki.
-
szandisas
őstag
-
Batman
őstag
-
Yaye
őstag
-
szandisas
őstag
-
Batman
őstag
Szerintem elnézted a dátumot, de örülök , hogy feljött ez a régi kis topic

-
#54715584
törölt tag
olyan Joey-s szeket lattam ikea, satobbi helyeken, 200k tol felfele... az egymillas mar nagyon jo, kenyelmes, mindenre jo, csak eppen szexelni nem lehet vele es nem foz

-
macilaci78
nagyúr
Bőr szék hosszú távra nem előnyös, ha csak nem akarják a srácok keményre főzni a tojásokat.
Az egyik irodatechnikai boltban láttam magas háttámlás, karfás, fejtámlás, gázrugós, hinta-mechanikás, gurulós széket ízléses szövet-borítással bruttó 35k-ért talán... Nekem az felelne meg, de nagyon! (Ja, egy szegedi Printkerben) -
5teve
senior tag
ezeknek csak az a bajuk, hogy közel 150K/db.
-
Jeannie
senior tag
Gyengített verzióját láttam a Cora-ban. Érdemes egyébként körülnézni a hipermarketekben én is ott vadásztam le az elnöki bőrszékemet tizezerért.
Olyan mint amit szandisas nézett ki magának. Az ikeás székek tutik, lehet hozzá ugyan olyan stilusu lábtartót venni akkor faja kényelmes
[Szerkesztve] -
Darla
tag
Nem tudjátok, lehet-e olyan fotelt kapni Mo-n, mint amilyen a Jóbarátokban Joey-nak és Chandler-nek van?

-
ttomi
tag
-
szandisas
őstag
-
xlaci
senior tag
-
Hani
aktív tag
-
xlaci
senior tag
A tisztítás szempontjából biztosan jobb a bőr ( feltéve, hogy nem hasított bőr / velúr jellegű), bár egy fekete szövet sem nagy gáz, hacsak nem tejbegrízzel küldöd meg. Csak hát a szövet beázik, belerohad a cucc, tényleg jobb rá vigyázni.
A [link] jellegű székektől én kissé irtózom, kellemetlenül érzem magam benne, pont a rugózása miatt. Viszont van otthon egy szintén ikeás ilyenem: [link], pl. filmet ebből szoktam nézni, nagyon kényelmes. Ugyanakkor munkához kizárt, nagyon ''mély'', max. akkor érem el belőle a billentyűzetet, ha az ölembe veszem.Azér ki lehet mosni: szappanosvíz + puhakefe + tiszatvíz + szárazronggyal megnyomkodni
-
XaraX
addikt
-
Beerwolf
senior tag
-
Hani
aktív tag
Egy jó minőségű bőrnek szvsz nem árt a kopás, sőt, kvázi ''nemesíti''. Mondjuk félek hogy az ilyen tescós bőrök nem ez a kategória... A bőrt könnyebb tisztán tartani, ha fekete akkor eleve nem olyan kényes, ha meglocsolom kávéval csak letörlöm és kész. Én melóhelyen egy bőrszéket nyúzok, és elégedett vagyok vele, bár sajnos nem gurulós-gázrugós, csak sima hajlított csővázas, így nem tudok hintázni benne (ennek ellenére persze szoktam, de elég veszélyes mutatvány
).
De igazából én ezeket a fajta székeket szeretem: [link]
Sajnos nem találtam igazán olyat a neten amire gondoltam, ez hasonlít leginkább, hasonló egybe-kagyló forma (az ülőlap és a támla találkozásánál nem ilyen szögletes átmenettel mint a képen), viszonylag kemény, rugalmas párnázattal, csak persze hintamechanikás gurulós lábbal (olyan mint a lenti ikeás széken van). Az állítható rugóerősségű hintamechanika miatt kényelmesen hátra lehet benne dőlni akár munka közben is, de szükség esetén rögzíthető is, a háttámlának a felső szegmense pedig (kb a karfa fölső rögzítési pontjától fölfelé) külön is rugózik, így hátradőléskor is kényelmes. Többféle gyártótól is találkoztam nagyon hasonló kivitelekkel.
És ez a szék (IKEA) meg még nagyon tetszik, bár még nem próbáltam ki.Lehet hogy ha a közeljövőben veszek otthonra dolgozós széket a jelenlegi óccsó vacak helyett, akkor ez lesz az: [link] Igaz nem olcsó, majd 30k, de széket nem egy-két évre vesz az ember...
[Szerkesztve]A tisztítás szempontjából biztosan jobb a bőr ( feltéve, hogy nem hasított bőr / velúr jellegű), bár egy fekete szövet sem nagy gáz, hacsak nem tejbegrízzel küldöd meg. Csak hát a szövet beázik, belerohad a cucc, tényleg jobb rá vigyázni.
A [link] jellegű székektől én kissé irtózom, kellemetlenül érzem magam benne, pont a rugózása miatt. Viszont van otthon egy szintén ikeás ilyenem: [link], pl. filmet ebből szoktam nézni, nagyon kényelmes. Ugyanakkor munkához kizárt, nagyon ''mély'', max. akkor érem el belőle a billentyűzetet, ha az ölembe veszem. -
xlaci
senior tag
szerintem elég csak nyáron ráteriteni valamit, télen nem hiszem hogy beleizzadna bárki is
Télen nem beleizzadsz, hanem hideg amigor ráülsz
, én nem vagyok a bőr híve, inkább egy jó minőségü puha textil -
TrollBalint
addikt
Kopás szempontjából talán igazad lehet, bár az is lehet, hogy pl. egy fekete bőrszéken előbb meglátszik, hogy napi 8 órát ficereg rajta az ember, mint egy erősebb szövetborításon.. pár év múlva kiderül.
A ráterítős módszer meg jónak jó, csak akkor minek a bőr? Bár kényelmes, az biztos, ezt aláírom.szerintem elég csak nyáron ráteriteni valamit, télen nem hiszem hogy beleizzadna bárki is
-
Yaye
őstag
Kopás szempontjából talán igazad lehet, bár az is lehet, hogy pl. egy fekete bőrszéken előbb meglátszik, hogy napi 8 órát ficereg rajta az ember, mint egy erősebb szövetborításon.. pár év múlva kiderül.
A ráterítős módszer meg jónak jó, csak akkor minek a bőr? Bár kényelmes, az biztos, ezt aláírom.Egy jó minőségű bőrnek szvsz nem árt a kopás, sőt, kvázi ''nemesíti''. Mondjuk félek hogy az ilyen tescós bőrök nem ez a kategória... A bőrt könnyebb tisztán tartani, ha fekete akkor eleve nem olyan kényes, ha meglocsolom kávéval csak letörlöm és kész. Én melóhelyen egy bőrszéket nyúzok, és elégedett vagyok vele, bár sajnos nem gurulós-gázrugós, csak sima hajlított csővázas, így nem tudok hintázni benne (ennek ellenére persze szoktam, de elég veszélyes mutatvány
).
De igazából én ezeket a fajta székeket szeretem: [link]
Sajnos nem találtam igazán olyat a neten amire gondoltam, ez hasonlít leginkább, hasonló egybe-kagyló forma (az ülőlap és a támla találkozásánál nem ilyen szögletes átmenettel mint a képen), viszonylag kemény, rugalmas párnázattal, csak persze hintamechanikás gurulós lábbal (olyan mint a lenti ikeás széken van). Az állítható rugóerősségű hintamechanika miatt kényelmesen hátra lehet benne dőlni akár munka közben is, de szükség esetén rögzíthető is, a háttámlának a felső szegmense pedig (kb a karfa fölső rögzítési pontjától fölfelé) külön is rugózik, így hátradőléskor is kényelmes. Többféle gyártótól is találkoztam nagyon hasonló kivitelekkel.
És ez a szék (IKEA) meg még nagyon tetszik, bár még nem próbáltam ki.Lehet hogy ha a közeljövőben veszek otthonra dolgozós széket a jelenlegi óccsó vacak helyett, akkor ez lesz az: [link] Igaz nem olcsó, majd 30k, de széket nem egy-két évre vesz az ember...
[Szerkesztve] -
szandisas
őstag
Kopás szempontjából talán igazad lehet, bár az is lehet, hogy pl. egy fekete bőrszéken előbb meglátszik, hogy napi 8 órát ficereg rajta az ember, mint egy erősebb szövetborításon.. pár év múlva kiderül.
A ráterítős módszer meg jónak jó, csak akkor minek a bőr? Bár kényelmes, az biztos, ezt aláírom.ebben meg neked van igazad, hogy hamarabb meglátszik, hogy használva volt, viszont a tartósság mellett, még a tisztítás is lehet egy nagy kérdés... mi van akkor, ha a zsíroskenyér fejjel lefelé esik a szövetre, vagy a bőrre? esetleg a kakó ráborul
én pl szoktam gép előtt kajálni. a bőrt csak le kell törölni, míga szövetet súrolhatod, vagy nem tudom, hogy lehet tisztítani 
-
Hani
aktív tag
Kopás szempontjából talán igazad lehet, bár az is lehet, hogy pl. egy fekete bőrszéken előbb meglátszik, hogy napi 8 órát ficereg rajta az ember, mint egy erősebb szövetborításon.. pár év múlva kiderül.
A ráterítős módszer meg jónak jó, csak akkor minek a bőr? Bár kényelmes, az biztos, ezt aláírom. -
szandisas
őstag
Van a met*oban bőr forgószék, 15k és fém, hajlitott lábai vannak.
Nagyon kényelmes, haver vett egyet, megirigyeltem tőle.
igenigen ... egyről beszélünk
miután megvettem írok tapasztalatot is ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
szerk:
Hani: ez sem egy utolsó dolog, viszont kopás szempontjából talán a bőr tovább bírja, főleg ha rá van terírve valami
[Szerkesztve] -
Hani
aktív tag
A vezetői bőr forgószék remek dolog: kényelmes, jól néz ki, satöbbi.
De ha az ember tovább ül benne fél óránál, kezd kényelmetlen lenni ( nem tudom finomabban megfogalmazni: beleizzad a segge )
Régebben ilyenekben ültünk munka közben, nyáron rá kellett rakni egy normál szövet ülőpárnát, hogy ne derékig lucskosan keljünk fel belőle.. szerencsére azóta szövetborítású forgószékekből toljuk, sokkal jobban beváltak. -
(Kolombusz)
veterán
Van a met*oban bőr forgószék, 15k és fém, hajlitott lábai vannak.
Nagyon kényelmes, haver vett egyet, megirigyeltem tőle.
-
szandisas
őstag
ezek már nagyon komolyak
gondolom az áruk is ott van...
most láttam a M***O újságban, hogy kedvemre való bőr szék már akadt is, és állítólag ''k***a kényelmes''. szerintem bevállalom
-
CriticalHit
addikt
-
szandisas
őstag
Fel a topiccal!

szeretnék venni mostanában egy széket... Nagyon megtetszett a ''bőr vezetői forgósszék'' . A multiknál lehet kapni 15k környékén, akcióban olcsóbban is. Valainek van ilyen? megéri megvenni egyáltalán?
-
ngabor2
nagyúr
Halihó!
Forgószéket szeretnék vásárolni, lehetőség szerint a következő paraméterekkel:
-körülbelül 10000-15000 HUF árban
-állítható magasság, gázrugó
-háttámla dőlésszögének állíthatósága, esetleg folyamatos érintkezéssel
-kartámla
-textil borítás
-görgők, esetleg fékezhetőek
-hintamechanika (bár ez ebben az árktegóriában valószínűleg nem lesz)
Tudja esetleg valaki, hol lehet ilyesmit kapni?
Hol érdemes egyáltalán nézelődni?Én hasonlót a mteroban vettem, akciósan 9k volt. Nincs benne hintamechanika, de a többinek megfelel. Leszedhető kartámla, gázrugó, állítható magasság, állítható háttámla. én meg vagyok vele elégedve. A teszkóban is szokott lenni... hogy milyen, azt nem tudom, mostanában nem töröm a fejem új vásárlásán.
-
Gomez
aktív tag
Halihó!
Forgószéket szeretnék vásárolni, lehetőség szerint a következő paraméterekkel:
-körülbelül 10000-15000 HUF árban
-állítható magasság, gázrugó
-háttámla dőlésszögének állíthatósága, esetleg folyamatos érintkezéssel
-kartámla
-textil borítás
-görgők, esetleg fékezhetőek
-hintamechanika (bár ez ebben az árktegóriában valószínűleg nem lesz)
Tudja esetleg valaki, hol lehet ilyesmit kapni?
Hol érdemes egyáltalán nézelődni? -
Batman
őstag
-
WuDu
tag
Hasonlo felépítésű székem van, mint ami a linken található, csak a karfa nem kerekített hanem szögletes...ja és nem 24, hanem 5 rugó volt
De ugyanez kb fél éve 10ért volt elérhető metr*ban... -
Mosqu!to
addikt
hát linket nem nagyon tudok adni, menny ki egyik ósönbe és nézd meg. én jó vásárló módjára levettem a polcról a széket, kipróbáltam, visszatette, és elhoztam 1 dobozoltat

amúgy az én régi székem is nyikorgott. nem lehet h 1 széket használ(t)unk?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mod: ha érdekel, csinálok majd róla pár képet, csak aszem most bátyám elvitte a digi gépet:\
[Szerkesztve] -
Batman
őstag
-
VladimirR
nagyúr
-
Batman
őstag
én nemrég vettem új széket, kb hasonló kategoriájú volt mint a tied, csak még az ülő részéből csavarok is nyomták a seggem

auchan-ban(dunakesziiben vettem én, de szerintem máshol is van) vettem a butor osztályon volt kitéve ez meg 1 csomó mellé hogy akcio 15e-10e, van opcionális karfája, a háttámlája a derekamtól a nyakamig ér(kis túlzással), gázrugós(vagy miatök, szal állítható a magassága 1 karral), jól gurul
nem bőr, szövet, de szerintem ez is elég jó darab(kérdés h meddig), de 10e-ért ennél többet ne várjunk el. az a ''jó ár'' nem tom nálad mit jelent, de a bőr székek általában 25e-nél kezdődnek, és szerintem hátrányos az olyan, mert lehet h kényelmes, de a bőrbe beleizzad az ember, nem?
ha hülyeséget mondok, javítsatok ki!Linket tudsz adni a székről amit vettél?
Nem akarok feltétlenül bőr széket venni, de valamit mar nagyon muszaly mert félve ülők le a székemre, ha meg nem mondtam volna valami embertelen hangon nyikorog is még
-
Batman
őstag
-
Mosqu!to
addikt
Hali!!
Kellne nekem egykét tanács és link mar neten keresgéltem de nem találtam semmi jot vagy amit találtam az túl drága volt!
Ami székem van kissé már megöregedett nem gurulnak a kerekei az 5-ből 2 mindig kiésik a háttamlaja is ugy van a többi alkatrészhez hegesztve
, jah ez egyik kerék is be van hegesztve!
Amilyet szeretnék: legyen kerekes, ha lehet legyen karfája is és kényelmes legyen.
Úgy tudom csepelen valahol lehet jo áron bőr székeket venni tud erről valaki valamit?
Kivancsi lennék ti milyen székeket használtok, mert az is fontos hogy min pihentetjük a kicsi kis poponkat Ph-zás közben!

én nemrég vettem új széket, kb hasonló kategoriájú volt mint a tied, csak még az ülő részéből csavarok is nyomták a seggem

auchan-ban(dunakesziiben vettem én, de szerintem máshol is van) vettem a butor osztályon volt kitéve ez meg 1 csomó mellé hogy akcio 15e-10e, van opcionális karfája, a háttámlája a derekamtól a nyakamig ér(kis túlzással), gázrugós(vagy miatök, szal állítható a magassága 1 karral), jól gurul
nem bőr, szövet, de szerintem ez is elég jó darab(kérdés h meddig), de 10e-ért ennél többet ne várjunk el. az a ''jó ár'' nem tom nálad mit jelent, de a bőr székek általában 25e-nél kezdődnek, és szerintem hátrányos az olyan, mert lehet h kényelmes, de a bőrbe beleizzad az ember, nem?
ha hülyeséget mondok, javítsatok ki! -
VladimirR
nagyúr
Hali!!
Kellne nekem egykét tanács és link mar neten keresgéltem de nem találtam semmi jot vagy amit találtam az túl drága volt!
Ami székem van kissé már megöregedett nem gurulnak a kerekei az 5-ből 2 mindig kiésik a háttamlaja is ugy van a többi alkatrészhez hegesztve
, jah ez egyik kerék is be van hegesztve!
Amilyet szeretnék: legyen kerekes, ha lehet legyen karfája is és kényelmes legyen.
Úgy tudom csepelen valahol lehet jo áron bőr székeket venni tud erről valaki valamit?
Kivancsi lennék ti milyen székeket használtok, mert az is fontos hogy min pihentetjük a kicsi kis poponkat Ph-zás közben!

volt itt anno egy terdeploszek (vagy mi) nevu tema, keresd meg
en a fotelra szavazok, mert el vagyok kenyelmesedve -
Batman
őstag
Hali!!
Kellne nekem egykét tanács és link mar neten keresgéltem de nem találtam semmi jot vagy amit találtam az túl drága volt!
Ami székem van kissé már megöregedett nem gurulnak a kerekei az 5-ből 2 mindig kiésik a háttamlaja is ugy van a többi alkatrészhez hegesztve
, jah ez egyik kerék is be van hegesztve!
Amilyet szeretnék: legyen kerekes, ha lehet legyen karfája is és kényelmes legyen.
Úgy tudom csepelen valahol lehet jo áron bőr székeket venni tud erről valaki valamit?
Kivancsi lennék ti milyen székeket használtok, mert az is fontos hogy min pihentetjük a kicsi kis poponkat Ph-zás közben!

Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
14201 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Linux kezdőknek
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
- ÚJ 15" Microsoft Surface Laptop 7 X Elite 16GB 1TB
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft Xbox One S 500GB HDD játékkonzol extra kontrollerrel garanciával hibátlan
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




![[kép] [kép]](http://www.thegreenhead.com/headlines/images/cool-stuff/race-car-chair.jpg)


vagy én néztem mégjobban el?

, viszont:
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

, jah ez egyik kerék is be van hegesztve!
LLKobe

