Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    hali

    gondolom sok hozzam hasonlo emberke volt mar:
    eddig windowst hasznaltam, de most erdekel linux is

    föleg arra kell hogy a 2giga ramomból lássak is valamit és mayázzak rajta 64biten mert az jó. ;]

    suse és ubuntu között vaciclálok, GNOME felület az ugy jó.
    az a lényeg hogy ne kelljen sokat macerálni vele beállitásokkal
    szóval miutan megszoktam wint ne kapjak a képembe egy parancssort aztan telepitsek mindent 0ról, mert lehet hogy kihivás de nekem most a cél a fontos hogy mayázzak békében

    valami csinos kis multimedias megoldás ami mégsem vista.. láttam hogy nagyon szépen es izlesesen be lehet lőni a felületet. [link]

    fussanak a programjaim meg a zene.. gondolom kmplayerrel fogok filmezni meg zenélni ha lusta leszek rebootolni winfosra

    jol sejtem hogy desktop environment függö hogy mennyire lehet testreszabni a kinézetet? mert azzal szeretmék azért szöszölni. valamint ha ugy tartja kedvem mind2 fajtára fel lehet rakni KDE-t is?

    mar van fenn egy xp meg egy vista ezek mellé jönne a linux 3adiknak. mennyi helyet vágjak le neki az egyik vinyobol? azt hogy hogyan kell megoldani hogy jó viszonyba legyen a másik 2vel boot ügyileg azt majd megoldom meg utana olvasok :)

    kösz

    [ Szerkesztve ]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Új hozzászólás Aktív témák