Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Egyébként a slax-al próbálkoztam a weblapjukról lehet kiválogatni mi kerüljön a live cd-re, bár a modulok igencsak trehányak soknál nem figyelnek a függőségekre, szerencsére akadt egy olyan gparted modul ami minden függőséget tartalmazott kivéve egy valamit, de arra is volt modul, így el is indult a gparted a live rendszerről. Sajnos a slax nagyon régi a kernel 2009-es, a benne levő kde és firefox is öreg már, a régi kernel miatt net nem működött. Viszont pozitívum hogy indításnál lehet választani ram-ba töltést így ha felállt a rendszer a boot pendrive eltávolítható, ami jól is jött mert az előlapi portokba nem tudok egyszerre két pendriveot dugni.

    Most a chakra live cd-jével próbálkozok, pendriveról indítottam, ezen van net és friss kde meg rekonq, memóriába töltés opciót sajnos nem láttam pedig jól jött volna így a boot pendrive maradt elől. A hibás pendriveot pedig hátulra kellett tegyem, a dd itt is IO hibákat dobál, úgyhogy végleg kuka.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák