Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz Tottu #350 üzenetére

    Hivatalos adatot nem tudok, de mintegy 93-95°-ot tekeredik jobbra és balra. Hibáról én nem tudok, mert nem kerestem, mivel eddig nem volt gondom vele. Használtan vettem, állítólag 3-4 éves volt, most akkor 4-5 körül lehet. Eddig gond nélkül. A letört rögzítő az én hibám:)

    Megjegyzés:elég rég óta használok kormányt autós játékokhoz(az elsőt én építettem joy elktronika felhasználásával, aztán egy sima rugós kormányt nyüstöltem sokáig megerősítve fémtengellyel, csapágyakkal, egy ideje meg a Formula Force GP-t hajtom). Többször találkoztam vibrás és egyéb félmegoldású kormánnyal, és ha szabad ilyet javasolnom, ha valakinek nincs pénze ''igazi'' force-os kormányra, inkább a hagyományos rugós kormányok közül válogasson, nem fogja a kormány hátráltatni a játékban annyira. Mintegy fél éve futottam össze a fentebb említett Compressor valamilyen kormánnyal, és néha még felsírok éjszaka.(elnézést a tulajtól) Mint a digitális kamerát, az egy éves fiuknak vették az új géphez és elhívtak összeszerelni. CMR4 demó volt kéznél kipróbálni, és mivel akkoriban én is épp azzal múlattam az időt, minden kanyart reflexből vettem. Ezzel egyszerűen nem tudtam végigmenni a szakaszon. Lehet, nem kerestem kitartóan, de hatalmas volt a holtjáték, ez párosult azzal, hogy a kormány középen kattant, mintha kormányzár lett volna rajta. Az egész szerkezet lötyögött, mint ami szét akar esni, hála a minden irányban állítható dőlésszögnek. A rögzítést hagyjuk. A mellékelt váltó és kézifék még tetszett is volna, ha lehetett volna rögzíteni valahova. Ezek tetejébe, amita vibra lerendezett, az egy tragédia. MM és egyéb boltokban ki vannak rakva a polcra, meg lehet tekergetni, fogdosni, így el lehet kerülni a későbbi szenvedéseket. Persze mindenki azt vásárol magának amit akar, de azért talán érdemes előtte szétnézni, hogy használható-e a termék. Bocs asüketelésért!

Új hozzászólás Aktív témák