Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goyo206

    aktív tag

    válasz fatallerror #5941 üzenetére

    ...háát abban biztos lehetsz!
    A Fanatec véleményem szerint csak "viszi magát" és nagyobbnak tartja, mint valójában...
    Elismerem, h. jót gyártanak, de a Supportjuk szerintem förtelmes, nem csak a gariztatás terén... Anno nekem egy Porsche 911 GT3 RS V1-em volt, az meg ráadásul még tele volt gyermeteg hibákkal, amit a gyártó gyorsan próbált javítani, kiadta a V2-t, viszont aki V1-el rendelkezett, azt lehet mondani, megszívta...
    Nagyon ízlés dolog a 2 kormány. Alapvető hibának tartom a Fanatecnél pl. a rögzítését. ...ha nem cockpited van, akkor onnan indul a történet, h. ki kell fúrnod az asztalodat, h. tisztességesen le tudd rögzíteni a kormányt. Amennyiben, bármilyen váltókart szeretnél, megkaphatod, csak külön x összegért, tehát nem szériatartozék, mint a G27-nél (mondjuk személy szerint nekem ez a dobozában pihen bontatlanul, mert nem lehet szekvenciális üzemmódra állítani a kézifékezéshez...)
    A pedálja viszont a Fanatecnek ezerszer jobb.
    Szóval az én álompárosom a G27-ClubsportPedál kombó! ;) Ez mindent visz, csak sajnos nem olcsó mulatság külön CP-hez jutni! :(

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Új hozzászólás Aktív témák