Hirdetés
- Notebookosított mini PC-t leplezett le az AOOSTAR
- Vélemény: más cég lenne az Intel, ha korábban nevezik ki Lip-Bu Tant
- Barátságot teremtene az ARM és az Anti-Cheat rendszere között az Epic Games
- Hamarosan foghatja a kezét a Copilot a játékosoknak
- Az NVIDIA szerint a nagyobb készletek stabilizálják majd az új GeForce-ok árait
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- E-book olvasók
- Kompakt vízhűtés
- Milyen házat vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Hamarosan foghatja a kezét a Copilot a játékosoknak
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Mini PC
Új hozzászólás Aktív témák
-
_Smooth
senior tag
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataid. Én mondjuk ezt a hatást még a túlmisztifikált IMAX moziteremben sem éreztem az Avatar esetében. Így aztán persze otthon sem reméltem sokkal többet.
Alapvetően nem is volt szempont a 3D otthonra, de ezt a TVt sikerült megvenni, adott benne a 3D, gondoltam megpróbálom akkor már a lehető legjobban kiaknázni ezt a lehetőséget.Csak utólagos érdeklődés szintjén, ha érdekes lett volna egy ilyen 3D hatás, amit leírtál, melyik megjelenítőt javasolnád 47"+ kategóriában max 180ezerig? Mert azt én is tapasztalom, hogy 3D-ben a Sharp nem túl erős, a Philips (amit még kiszemeltünk), az pedig passzív volt.
Egyébként a szavaidból azt veszem ki, hogy 2D-re sem javasoltál volna Sharpot - mi volt vele a gond? És mit ajánlanál a fentiek alapján? Mert amúgy a felhősödést és a fapados menüt leszámítva én nem bántam meg. Gyönyörű színei vannak, nagyon szép tiszta képe, Digi HD sport és természet csatornái pedig számomra kiváló minőséget nyújtanak.De amúgy a kérdés továbbra is inkább az, hogy van-e bármi remény, hogy ezt a korábban vázolt hatást meg tudom szűntetni, de legalább mérsékelni, javítani? Vagy törődjek bele és próbálja mélvezni így, ha már ezt vettem?
Most egy darabig még biztosan nem fogom a HTPC-t céleszközre cserélni, már csak azért sem, mert nincs digitális bemenet a PC hangfalszetten (nincs külön erősítőm). Apránként igyekszem kiépíteni valami elfogadható rendszert, sok kompromisszummal
Új hozzászólás Aktív témák
● A topicban tilos a warez mindennemű formája!
Ennek értelmében nemkívánatos témák:
- filmek, sorozatok torrent- és egyéb letöltőoldalakon való fellelhetősége
- ki, mit, hogyan, mikor, milyen minőségben warezolt magának
- a különféle release-ek, illetve az azokat készítők munkásságának kitárgyalása
- másolási és egyéb védelmek kikerülése, rip-készítés, letöltött tartalmak konvertálgatása, szerkesztése
- lejátszóprogramok aktiválása azok megvásárlása nélkül
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest