Hirdetés

Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz Dirtyz #11183 üzenetére

    Nem is tudtam, hogy kint vagy, így nem is láttalak (nem is kerestelek).

    Ma reggel nem igazán sikerült felkelnem 5-kor, csak fél6-kor, majdnem elkéstem az első órámról, szerencsére épp be tudtam érni. Most meg kijöttem az egyik előadásról, mert majdnem elaludtam:D

    Nekem tetszett, csak a hideg nem volt túl kellemes. Volt néhány kemény gyerek aki a köves lefelén, ahol jobbra fordultunk (mindenki letörésnek nevezte, pedig nem az), na ott előztek... és nem is szóltak, kis parasztság a legveszélyesebb részen ezt csinálni...
    Éjjel próbáltam aludni, de nem sikerült, szokás szerint végig zene szólt fullon, de mikor már elmélyültem a pihenésben begörcsölt a jobb vádlim, fogom, forgolódok vele, és begörcsölt a másik is:D viccesen nézhettem ki akkor, utána fél óráig nem sikerült lábra állnom, de aztán nyújtogattam, meg ilyenek, és mentem 3 kört, amikor sorra kerültem. Amikor haverom (duózott), lefeküdt, és épp az alvás határán volt, Ádám, beleüvölt a mikrofonba:"ÉBRESZTŐŐŐŐŐ" .
    A pálya az ígérteknek megfelelően jobb volt, több előzési lehetőséggel szerencsére.
    Az egyesületnek szinte egy egész szurkolócsapata is volt (Hegyimazsolák), mikor elment egy mazsola a rajt-cél területen mindig "szurkoltak" (üvöltöttek:D) neki.

    Jövőre is igyekszem negyedszerre eljutni erre a remek hangulatú versenyre.

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Aktív témák