Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    Sziasztok,

    Nincs valakinek esetleg tippje arra vonatkozóan hogy miért nem működik rendesen a bookmark funkció? OpenWRT router-en keresztül Samba (SMB) share-ről nézek filmeket, sotozatokat, stb. Ma beállítottam azt is hogy csak felhasználónévvel lehessen kapcsolódni (nincs anonymous engedélyezve) és írási joga is van a lejátszónak az adott felhasználóval az egész share-en (owner jogosultságú felhasználó), hiszen törölni, áthelyezni is tudok file-okat könyvtárakat. De a bookmarkokat nem képes megjegyezni... :(

    Ez valami bug? Egyszer-kétszer működik, de a legtöbb filmnél/sorozatnál nem. Egyáltalán hogyan működik a bookmark? Hol és mit tárol a bookmark funkcióhoz? :F

    ZDMC-ből browse-olok, és külső lejátszót használok. A Kodi azt is jelzi hogy néztem már az adott tartalmat, mert ott a pipa a film / sorozat file mellett, de ennek ellenére az elejéről kezdi. Firmware 1.4.4 (nincs összefüggés, az előző 2 verzióval is ugyanezt csinálta), frissítés után default konfig visszaállítás és ZDMC manuális telepítés is megvolt. Már tényleg nincs ötletem...a DUNE-el ilyen gondom SOHASEM volt... ;)

    [ Szerkesztve ]

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Új hozzászólás Aktív témák