Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Yamaha MusicCast

(#1) Alex91

Alex91
(nagyúr)

A Yamaha MusicCast vezeték nélküli többzónás audió rendszerével kapcsolatos kérdések-válaszok.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2) Plexicushio

Plexicushio
(senior tag)

5* -ot adnék az applikációra, ha nem lenne egy ordítóan nagy hiányossága, ami felett képtelen vagyok szemet hunyni; nem lehet beletekerni a zeneszámokba, legalább valami fél perces léptetés lenne vagy valami... :)

Egy jó oldala ennek azért akad: újra "tanít" zenét hallgatni, élvezni - nem pedig kapkodva ledarálni őket.

[ Szerkesztve ]

(#3) Alex91 válasza Plexicushio (#2) üzenetére

Alex91
(nagyúr)

En mag azon gondolodtam el, hogy ugye a ket mobil platformrol lehet iranyitani. Mi lesz, ha a Yamaha megszunteti a tamogatast? Az en WX-010-emen egy jack bemenet sincs...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4) Plexicushio válasza Alex91 (#3) üzenetére

Plexicushio
(senior tag)

Nyilván nem szünteti meg. :)
(Amúgy a lejátszási listák (cue,m3u,pls) támogatását kifelejtettem még, mint fájó pont.)
Nekem a következő lépcső van: NP-S303, ehhez járt távirányító, ám pl. azt, hogy bluetooth-on streameljen (pl. egy vezetéknélküli fülesre), az csak az applikációból oldható meg, na meg ugye persze a USB pendrive / Deezer is kényelmesebben böngészhető.

(#5) Alex91 válasza Plexicushio (#4) üzenetére

Alex91
(nagyúr)

En gondolkodtam, hogy lecserelem az osregi sztereo erositomet is egy musiccast erositore, de aztan gyozott a jozan esz :). De lehet, hogy ha netan elromlik akkor ez is szem elott lesz tartva.

(#6) Alex91

Alex91
(nagyúr)

Valaki hasznal R-N303D erositot? Hogy van vele megelegedve?

(#7) Szomj4s válasza Alex91 (#6) üzenetére

Szomj4s
(tag)

Sziasztok! Alexán keresztül lehet group-oltatni két zónát?

(#8) Alex91 válasza Szomj4s (#7) üzenetére

Alex91
(nagyúr)

[link], e szerint lehet.

[link], itt meg az osszes parancs!

[ Szerkesztve ]

(#9) Alex91

Alex91
(nagyúr)

[link], Airplay 2 kompatibilis keszulekek!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Yamaha MusicCast
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.