Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz torma1981 #36 üzenetére

    Hja, ezen én is gondolkodtam közben... bár ez csak egy játék, de nagyon remélem, hogy nem így nézne ki a dolog a valóságban. (Na jó, tudom.) Menni kell előre, nincs mese... tényleg állandó nyomás alatt van az ember, nem lehet pénzt gyűjteni, tökörészni, mert olyan gyorsan nő a nehézség... legalábbis nekem ilyen érzésem van. Erősen.

    Ráadásul ugye ott vannak ezek a küldetések. Abban az _országban_ ugye csökkenti az idegbajt a sikeres misszió, de az elhagyott _régiókban_ (!!!) viszont nő eggyel. Figyelni kell rendesen, hogy melyik régióban van a legnagyobb általános stressz... lehet, hogy segítem az adott országot, de a hanyagolt régiókban több kárt okozok... műholddal csökkenthető a káros hatás, de ugye az meg lassú, plusz csak az adott országra hat.
    Lényeg a lényeg, figyelni kell, hogy jön ki az ember a misszióból a legkevesebb veszteséggel, amit még lehet tűzoltani egy műholddal (ha még nincs)... éérdekes.

    szerk: hohóó! Most jut eszembe! Mi lenne, ha a kiépített rendszert tönkrevágnánk azzal, hogy lerombolunk egy uplinket, ezáltal elvesztenénk a műholdat? Vagy a műhold fent marad, csak nem küld jelet? Ezt mindenképpen érdemes kipróbálni... vagy meg kéne nézni, mi van, ha lelövik az ufók a műholdat... mennyivel nő vajon a stressz? Ha azonnal visszapakolunk egy műholdat, akkor az -2. Ezt is meg kéne nézni...

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák