Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Djuree #50068 üzenetére

    A WTE is jó tank, de amikor egylövéssel kiszedem az f155-t, na azt arty-n kívül más tank nem tudja (most ammo rack bemákolást ne vegyük ide).

    Egyébként annyira nem rosszak ezek az at bunker tankok, de a csigalassúság sokat ront a használati értékükön. A másik, hogy nagyon jól ismerik a gyenge pontjait, a páncélban nem szabad túlságosan bízni. Napi duplákkal haladtam leginkább, úgy nem annyira unalmas. Szerintem kb fél év kellett eljutni a tízes szintig.

    Eddig ezeket a tankokat lőttem ki full hp-ról vagy közel full hp-ról:
    is3 x2
    kv4
    F155 (ezt nagyon zokon vette a gyerek, ugatott egy sort a chat-ben, gondolom nem sűrűn kapják ki full hp-ról, szembe állt egyébként, de nem rázta az elejét, könnyű célpont)

    Ez a kettő meg majdnem:
    WTE - majdnem kiszedve, pontosan nem emlékszem, de 50-nél kevesebb hp-ja maradt
    tortoise papa - maradt 176 hp -ja a csata talán 30. másodpercében, gondolom nem így képzelte a kezdést

    Igazából annyi van, hogy szerintem érdemes táras tankokkal játszani az fvb 183 előtt és akkor nem annyira szokatlan a hosszú töltés idő és tudja az ember, hogy mit kezdjen egy adott helyzetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák