Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz csanyiadam #6260 üzenetére

    A Joomla azért tűnik elsőre bonyolultabbnak, mert alapkiépítésben is egy ML CMS-nek készült, a WP SL blognak készült, később kapott minimál CMS funkciókat. Két modern Joomla között ezért elég következetes felépítés várható, ez nem mondható el 2 WP oldalról hasonló feltételekkel, mert annyi féle foltoz-kötöz megoldással rakják össze az oldalakat, hogy alig lehet követni.

    Ettől függetlenül, erre a felhasználásra manapság szerintem is jobb a WP, mert könnyebb-gyorsabb vele dolgozni. :D

    Szvsz, a WP közösségi támogatása pontosan azért mert alacsony a küszöb jobban elérhető, de éppen ezért kevésbé profi és hasznos.

    Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

  • Taci

    addikt

    válasz csanyiadam #6875 üzenetére

    Köszönöm a tippet, de ahogy átnéztem, ezzel is kb. ott vagyok, mint a Divivel (amit meg is vettem 1 hónapja), hogy oké, szép és jó, statikus oldalakhoz nagyon jó, viszont nekem adatbázisból kell frissítgetnem az oldal elemeit, és eddig csak nyűg volt ez a különböző sablonokkal, ezért "mentem visszább", és inkább HTML-ben csináltam meg az egészet.

    Szóval a kérdésem tényleg inkább csak az lenne, hogy életképes lehet-e .html oldalakkal operálni WordPress alatt, vagy inkább egy üres sablont (amit előzőleg is említettem pl.) "töltsek" fel a HTML-kódokkal, hogy megmaradjon az oldal váza "PHP alatt"?

    Köszi.

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz csanyiadam #7165 üzenetére

    Köszi!
    ---
    Elnézést a sok kérdésért, hiába böngészek, olvasgatok, nem mindenre jövök rá/értem meg magamtól...
    Azt sikerült megoldani, hogy a child témában lecseréljem a javascriptet, de mi a helyzet a php fájlokkal? pl. az eredeti témában van egy /minta/jatekok.php. Hiába csináltam a child témában is egymódosított tartalmú /minta/jatekok.php-t. Voltak olyan tippek, hogy a child functions.php-ben cseréljem le a funkciót:
    if ( ! function_exists( 'credit' ) ) {
        /* Display credit mod */
        function credit() {
           ....
    }
    }
    Mondjuk ettől meg kinyúlik az egész oldal(Súlyos hiba történt a webhelyünkön.), de legalább érvényre jut :)
    Nem fog feleslegesen megduzzadni, és átláthatatlanná válni? Egyszerűbbnek/átláthatóbbnak tűnik, ha megtartom az eredeti téma könyvtárstruktúráját, és fájlneveit. Tévednék?

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák