Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • SzücsiX

    csendes tag

    Helosztok!
    A problemam szorosan kotodik egy winyohoz, es a BIOS-omhoz. Tehat: Beraktam egy winchestert a gepembe az enyem melle, es probaltam bekapcsolni. A bekapcsolas utan kiirta azt hogy ''BOOT DISK FAILURE'', aztan az ENTER lenyomaa utan a win betoltocsik elakad, aztan ujraindul a gep. Ha kiveszem a winchestert a gepbol es csak az enyem van benne, akkor megint kiirja hogy BOOT DISK FAILURE, de ha nyomok egy ENTERT akkor a windows betolt es nem akad el. ezenkivul miutan betettem az emlitett winyot a gepbe azutan egy csomo minden elallitodott a BIOS-omban, pl: first, second boot, meg sztem mas is de a tobbi reszhez nem ertek.
    Szoval megy a windowsom, a problema csak annyi hogy egyszerre ket wincseszterrel nem tudom elinditani, ez pedig nekem fontos lenne. Ez a valami ami elbaszta a BIOS-omat pedig ugy viselkedik mint egy virus. Amelyik winyon hozzamkerult arrol atment valahogy az en vinyomra, mert atvittem a sajat vinyomat egy ismeroshoz es azota neki is detto ugyanazok a gondjai.
    Ertetlenul ulok a gep elott, valaki pls sgitsen visszaallitani a regi rendet.
    THX elore is. :O

Aktív témák