Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woolin
    tag

    Szerintem ilyen nem létezik. Surface Pro-hoz lehet USB-to-RJ45 átalakítót venni, de az egy külön adapter (mint egy mini notebook töltő).

    Amúgy miért fontos az RJ45? Ha találsz is ilyet (horror áron) akkor is max 10/100-as kapcsolat fog tudni. Azt meg egy jobb 5Ghz-s Router is simán meglépi... amit már tudnak a tabletek kezelni. Én is 8-10Mb/s sebességgel másolok a szerverről a tabletre szükség esetén. Kábelen ez 11Mb/s Max Szerver-Laptop között a 10/100-as felület miatt.

    Egy üzlethelyiségbe kéne, ahol a tableteket ezen keresztül szeretnénk ellátni hálózattal, nem pedig wifin. A tabletek fixen beépítettek lesznek, így nem gond a kábelezés.
    Tudok én is az USB átalakítóról, csak ugye az könnyedén kicsúszik. Bár elvileg a tabletek védő tokokban lesznek, így a mezei felhasználó nem fér majd hozzá, hogy kihúzza, de soha nem lehet tudni. Mindegy, akkor valószínű marad az adapterrel történő átalakítás.
    Köszi a gyors válaszokat :)

Új hozzászólás Aktív témák