- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Szomorú jövőt vetít előre a dedikált GPU-knak a Jon Peddie Research
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fujifilm X
-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Core2duo6600
veterán
válasz
leftyke #29257 üzenetére
Pü ment
(#29260) Sped
Ha van fent valami antivirus vagy ilyesmi az is okozhatja, és még a hálókártya driverét kéne frissiteni ujabbra régebbire, ahogy bevállik.(#29261) pimmi
Attól még visszaveszi.
Nem is feltétlen az OS hanem maga a lapos, mert amikor akksiról megy akkor helyből asszem 60 % os a tempo...Attól függetlenül, hogy milyen os van rajta.
(#29269) cimbi186
Az xp particióján volt a vistának az indítófile ja.
Elvben úgy kell megoldani, hogy vista dvd betesz boot majd repair computer azután startup fix vagy valami ilyesmi.
Lehet többször el kell játszani.
És még mindig, amikor telepítesz csak az adott hdd legyen rádugva különben így jársz.(#29270) harley
Ha a laposhoz adták a nortont akkor lehet azért van ott , mert érzékeli valami progi hogy nincs virnyakirtó, és felteszi, bár furcsa, hogy mindezt magától.
A szolgáltatások közt a Windows Search 4.0 felel ezért ha minden igaz, jobb klikk a my computeren majd manage , és ott a szolgáltatások közt nézd meg.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
•Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
•Tilos az OFF!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A16 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gamer szék noblechairs LEGEND TX Szövet Antracit
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged