Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    válasz Trianrta #85 üzenetére

    Aha... az nem bíztató... (azt hittem azért több van ezen az árszinten)
    itt hozzáfüznék még valamit a pontosításért... most találtam infót

    Star SIRF Atlas III Dual core 372MHz processor
    GPS up to 30 channels
    Built-in memory up to 4GB
    up to 8GB SDHC support (Ez überjó :) )
    Bluetooth (optional)
    FM Transmitter (optional)
    TMC (optional)
    4.3 inch 16:9 Wide QVGA with Touch screen
    Multimedia players , Photo Viewer & E-book

    itt van az oldala: http://www.wayteq.com/n770h.htm

    [ Szerkesztve ]

  • Satellite

    tag

    válasz Trianrta #85 üzenetére

    "Szerintem a 770-esen (és a 720) kívül 30 alatt nincs 4.3-as ami BT-s is..."

    Hasonló gép vásárlásán töröm én is egy ideje a fejem, ráadásul már jó egy éve kapható itthon (is) a CNS Moon BT.
    (400 MHz-es Samsung CPU, 64 MB RAM/ROM, TFT: 4,3" 480x272, Sirf III, Bluetooth, TMC-kompatibilis, 2100 mAh (!) akku, WinCE 5.0, stb).
    Sajnos az itthoni forgalmazó (Concorde) honlapján az év eleje óta nem változott az ára, 49,900.- ami enyhén szólva is irreális, - de szerencsére van olyan közismert honlap, ahol licit nélkül is hozzá lehet jutni 35,000.- körül... ;)
    (Ez már nem sokkal több a "limitként" megadott 30,000 Ft-os árnál.)

    Maga a gép nagyon korrekt kialakítású, mindenféle program (navigációk és persze Russa(!), lejátszók, stb) egyszerűen futtatható rajta, és magyar nyelvű leírások sokasága található a neten (KékSárkány, pdaplus, stb...) Egyedül FM-adó nincs rajta, de ez nem is biztos, hogy fő szempont.
    Mivel már korábban megjelent, minden "házilagos" megoldás nagyjából kiforrottnak mondható, nem kell vele kínlódni. Eddig egy fórumban sem olvastam róla, hogy gyenge lenne a kijelzője, (sőt!) - tehát szerintem ésszerű alternatíva lehet.
    Időközben itthon is megjelent néhány új, eddig ismeretlen típus, (pl. Carrera 430, X-Drive, stb) de ezekről még semmi infó azon kívül, hogy olcsóak, és hogy gyanúsan ismerős a fantázianevük az autósvilágból... :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák