- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- SONY LCD és LED TV-k
- Milyen monitort vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Bluetooth hangszórók
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- TCL LCD és LED TV-k
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
#35301632
törölt tag
Ezek a cikkek direkt ezért születnek már évek óta, mert különben kutyát nem érdekli a 120. alkalommal is leírt és Trump vagy Musk grimaszos pofájával kidíszített cikk. A havonta 30 alkalommal ugyanúgy leírt AI-ra, kriptóra elpazarolt energiás 3 soros cikkek sem dísznek jelennek meg.
Mondtam már párszor, külföldi mintára be kell vezetni a dühöngőt ahol minimál moderálás van és mindenki egymás anyjának eshet. Azon kívül meg mindenki aranygyerek és szigorított moderálás van. Nagyon el van maradva a magyar fórumozás az amerikaiakhoz képest.
-
doooo
veterán
Azért rendszerint ugyanaz a maréknyi ember teszi ezt, vállalhatatlan így is, de nem széleskörű.
-
Medocsabi
addikt
Óriaási, ahogy egy Tiktok hírnél is egymásnak esnek emberek, és a végén már megy a libernyákolás.
Régen politikai cikkek alatt is tök értelmesen lehetett vitatkozni pro- kontra. Ma már itt is Facebook komment stílusú a vita.
Dedó a köbön. -
#35301632
törölt tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Jajj, imádom mikor megsértődtök. ❤️
-
ddekany
nagyúr
"nem találtam ilyesmit"
De van, sok éve hírhedt arról, hogy hivatalos csatornák helyett szocmédián gyártja a postokat! Tessék, az első Fox-os hírben, amire tippre rányomtam: [link]. És akkor ez még Fox. Mert a MAGA-tól távolodva pláne teli van ezekkel minden (USA-centrikus csatornákon), annyira elborult postok születnek.
"Bármit mond, akkor is ő USA elnöke."
De hát pont ezért érdekes ez egyáltalán. Ha maradt volna valami reality show host, kit érdekel. A világ legerősebb országa élén azért már rendesen tud ártani. Plusz, a demokráciára nézve lesúlytó, hogy ennyire óvodás a nép, hogy még ezen az emberen sem lát át, és megválasztják.
"hanem tényleg ekkora fenyegetés a tiktok, miközben a pentagon melletti pizzériák forgalmából megbecsülhetők az USA katonai beavatkozások"
De hát már az abszurd, hogy egy téged belső kommunikációjában ellenségnek kezelő, állandó befolyásoló kampányairól, sőt kémkedéseiről hírhedt, diktatórikus ország által birtokolt cég formálhatja az ottani emberek gondolkodását. Csak már azzal, hogy mi alapján válogatja be a videókat (ami "AI", szóval hááát ki tudja miért azt preferálta). (Próbálnád meg fordítva...) Azon felül van még, hogy ki tudja mi mindenre lehet használni, hogy kb. mindenkinek a telefonján ott van. Pl. valami kritikus pillanatban kiadni rá valami "érdekes" frissítést. Na de persze nem ezért borult ki a bili annó... hanem mert a Tik Tok nagy pro p***sztin/anti-cionisra hely lett, és hát az túl fontos emberek szemét csípte.
-
Sanya
nagyúr
Az egész világot befolyásolják a posztjai. Nem kell követned őket, akkor is szembejönnek mindenhol. Ne égesd már magad ennyire. Második napja próbálod védeni a védhetetlent és még neked áll feljebb, amikor ezt szóváteszik. Engedd el, vagy fejezd be a színjátékot. Szereted és támogatod Trumpot, oké, értettük. Nem kell tovább bizonygatni.
Melyik posztommal is védtem be Trumpot? Tudod, foggal, körömmel.
Mit engedjek el, és milyen színjátékot?
Nekem mi állt feljebb?
Hol írtam, hogy szeretem és támogatom? Egyszerűen nem foglalkozom vele. Ti gyűlöltök mindent is, ami szemben jön és nem olyan színű-szagú, mint ahogy a fb politikacsoportban megmutatták--mert eredeti gondolatoknak se híre, se hamva.
Ezt a új, mindenhová szórt gyűlöleteteket próbáljátok már az eredeti mederben tartani, mert k. hosszú lesz az az 288 nap mindenkinek. -
Noukoum
veterán
Valószínűleg ő nem tartaná baromnak. Itt nem csak az információhiány és az agymosás a probléma.
-
doooo
veterán
Az egész világot befolyásolják a posztjai. Nem kell követned őket, akkor is szembejönnek mindenhol. Ne égesd már magad ennyire. Második napja próbálod védeni a védhetetlent és még neked áll feljebb, amikor ezt szóváteszik. Engedd el, vagy fejezd be a színjátékot. Szereted és támogatod Trumpot, oké, értettük. Nem kell tovább bizonygatni.
-
Sanya
nagyúr
Apropó személyes kultusz... Remélem Sanya meg a többiek követik a Truth-jait, mert most épp ezt hirdette: https://gettrumpfragrances.com/ Azt az aranyszobrot a kupakon tán a Gaza-s AI videóból vette, amit régebben ugyancsak önkéntesen megosztott. Ez a para, hogy nem is érzi, hogy ezzel tán lejáratja magát. Talán mert az ő világképe szerint evidens, hogy A TRUM (gyakran így 3. személyben beszél magáról) az kb. a legcsodásabb és legnagyobb ember valaha, tehát nyilván mindenkinek tetszik ez (kivéve a SCUM újságíróknak, stb).
Most alapítottuk meg a Trump vallást, ahol ddekany a főgonosz. Komolyan, mi ilyesmivel foglalkozunk. Nem, nem sivár és szánalmas az életunk. Szóval követed a csávót, hogy mit posztolt, de én vagyok ráfüggve

-
ddekany
nagyúr
Apropó személyes kultusz... Remélem Sanya meg a többiek követik a Truth-jait, mert most épp ezt hirdette: https://gettrumpfragrances.com/ Azt az aranyszobrot a kupakon tán a Gaza-s AI videóból vette, amit régebben ugyancsak önkéntesen megosztott. Ez a para, hogy nem is érzi, hogy ezzel tán lejáratja magát. Talán mert az ő világképe szerint evidens, hogy A TRUM (gyakran így 3. személyben beszél magáról) az kb. a legcsodásabb és legnagyobb ember valaha, tehát nyilván mindenkinek tetszik ez (kivéve a SCUM újságíróknak, stb).
-
ddekany
nagyúr
Miet kellene a CNN-t? Nezheted Fox-on is, ott is latni fogod hogy keptelen ertelemesen megfogalmazni egy mondatot.
Sőt, a Fox olyan szempontból tökéletes Trump (és társai) lejárató, hogy annyira gátlástalan nyilvánvaló talpnyalás megy, hogy már szavakat se találok rá. És az ottani emberek kb. felénél ez működik! Mi a franc?
Amúgy Trump IQ-ját cikizni szerintem féle megy. Mondjuk, hogy nem hülyébb, mint egy átlag amerikai, viszont, ehhez akkora indokolatlan önbizalom társul, és annyira beteges psziché, hogy a végeredmény az...
-
Major Lion
senior tag
-
Sanya
nagyúr
-
WayneGace
őstag
De szerencsére te vagy nekünk és megmondod a frankót.
-
Narxis
nagyúr
Nem, nem kell. Felmész youtube-ra aztán megnézed a vele készült interjúkat. Ha az alapján nem tűnik egy baromnak akkor menthetetlen vagy. Nincs ezzel baj, a személyi kultusz mindig is egy sarokköve volt az emberiségnek csak sokan elhitték, hogy így a 21. századra már túlléptünk ezen.
-
WayneGace
őstag
Tenyleg csak probald ki hogy hallgatod a csavot par percig, es mond utana tiszta szivvel hogy szerinted minden rendben nala. De ne az origo-s atiratot, bar szerintem meg abbol is atjon mennyire ostoba az ember, hanem eredeti nyelven hallgasd meg.
Persze a CNN-t kell, meg a New York Times-t, mert azok annyira függetlenek és objektívek, mint a hazai függetlenek és objektívek.
-
Narxis
nagyúr
Tenyleg csak probald ki hogy hallgatod a csavot par percig, es mond utana tiszta szivvel hogy szerinted minden rendben nala. De ne az origo-s atiratot, bar szerintem meg abbol is atjon mennyire ostoba az ember, hanem eredeti nyelven hallgasd meg.
Hiába magyarázod neki, a hit ellen próbálsz érvelni a józan észt használva, veszett ügy.
-
Major Lion
senior tag
Ha használom a józan eszemet, ilyesmi nem jön elő. Első kézből nem tudom megmondani, hogy milyen ember, csak azt, hogy a média milyennek festi le. Ez már régóta így van, hogy a média szereti túlzóan rossz oldalát bemutatni egyes embereknek, csak azért, hogy vezérelje a gondolataidat. Biden sem volt annyira feledékeny, mint amennyire balfék a csapata. Trump sem akkora barom, mint amennyire be van állítva (hogy volt, magát lövette fülön, vagy mit írtak? De persze jah, én nézzek utána és gondolkodjak (vagy inkább ne, csak higgyem el amit mások sugallnak).
BTW, szerinted jobb lesz a tiktok?
Tenyleg csak probald ki hogy hallgatod a csavot par percig, es mond utana tiszta szivvel hogy szerinted minden rendben nala. De ne az origo-s atiratot, bar szerintem meg abbol is atjon mennyire ostoba az ember, hanem eredeti nyelven hallgasd meg.
-
Peter64
csendes tag
-
Sanya
nagyúr
-
Narxis
nagyúr
-
Noukoum
veterán
-
ddekany
nagyúr
-
Sanya
nagyúr
Na, a TikTok senkit nem érdekel. Eddig sem használtam, ezután sem fogom

-
Sanya
nagyúr
Ha használom a józan eszemet, ilyesmi nem jön elő. Első kézből nem tudom megmondani, hogy milyen ember, csak azt, hogy a média milyennek festi le. Ez már régóta így van, hogy a média szereti túlzóan rossz oldalát bemutatni egyes embereknek, csak azért, hogy vezérelje a gondolataidat. Biden sem volt annyira feledékeny, mint amennyire balfék a csapata. Trump sem akkora barom, mint amennyire be van állítva (hogy volt, magát lövette fülön, vagy mit írtak? De persze jah, én nézzek utána és gondolkodjak (vagy inkább ne, csak higgyem el amit mások sugallnak).
BTW, szerinted jobb lesz a tiktok?
-
FireKeeper
nagyúr
Na, tehát akkor a nagy példakép ott foglalkozik üzleti ügyekkel?
neki a gazdasági zseni az ál-imidzse (ugye a géniusz aki kaszinót vitt csődbe), mint ahogy nálunk OV politikai 5D-sakkos zseninek ábrázolja magát.
-
Trailblazer
veterán
Na, tehát akkor a nagy példakép ott foglalkozik üzleti ügyekkel?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H110M i5 7500 8GB DDR4 500GB SSD GTX 1650 4GB Akyga DeepCool 400W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z270P i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB FSP CMT195A ARGB 650W
- BESZÁMÍTÁS! Asus B650M R5 7600X 32GB DDR5 2TB SSD RTX 5070 12GB Phanteks XT Ultra Pro fehér 650W
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Strix B650E R7 7700X 64GB DDR5 2TB SSD RTX 4080 16GB be quiet! Dark Base 1000W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB ZALMAN S3 Adata 600W
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2026 M5 24GB RAM 1TB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB Kingston Fury Beast DDR4 3200Mhz memória garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi 13 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN Phone 14 Plus 256GB Yellow -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4636
- 27% - GIGABYTE B760 GAMING X AX Alaplap
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



