Új hozzászólás Aktív témák
-
(ex)Cat
senior tag
Igen, Master - Detail kapcsolatról van szó és épp az a problémám, hogy pont úgy működik -ezek szerint jogosan - ahogy az általad linkelt példa is mutatja, azaz annyi tételt nyom a lapra amennyi csak fér, bár valóban összevonja a tétel sorokat a számlák alá, de nem tudom rávenni, hogy ne így csinálja, hanem ha véget ért egy számla, akkor egyszerűen dobjon lapot és csinálja a következőt.
Nem értem miért nem megy, holott szerintem teljesen logikus lenne a dolog, de mégse jön össze. Jobb híjján persze így is jó, hogy egyesével töltögetem a táblákat, csak épp sokkal lassabb és főleg sokkal - sokkal rondább megoldás.
De mindegy, azért még nézegetem, hátha rájövök, hogy tudnám rávenni, hogy akkor csak az adott számlához tartozó tételeket nyomtassa egy lapra és folytonosan az összeset.
Köszi a választ!
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 ZALMAN S2 TG A-Data 600W
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Patriot Viper Steel 4400MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3675
- 152 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-12450H, RTX 4060
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i7 9700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB SHARKOON RGB Slider ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest