- Driftelős és lövöldözős hangulatú lett az új Arc meghajtó
- Ollós klaviatúrával és az eddigi legkisebb Basilisk egérrel jelentkezett a Razer
- Viszonylag kompakt léghűtésekkel gyarapította kínálatát az Arctic
- Korszakok találkoznak a YUNZII legújabb billentyűzetében
- GPS a Holdon: készül az európai rendszer
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Attila2011
aktív tag
válasz
kiszi07 #20717 üzenetére
Nem tudom mennyire teljesen más vagy sem, csak szemet szúrt az FB-n található "Felház Keresztény Centrum" és az "Élő Ige" nevezetű gyüli/szekta egyazon budapesti címre mutat, bár előbbin emeletre pontosan nincs megadva. Valamint a szekta alapítója (vagy nevezzük gyülinek, ha valakinek a szekta szó sértő) kiemelve szerepel az FB oldalon.
De félreértés ne essék, ettől persze lehetnek fiatalosak, lendületesek, a külsőségekben mutathatnak akár valami újat is. Meg nyitottak lehetnek felekezettől függetlenül, gondolom, úgy valamivel szélesebb kört tudnak elérni.
-
Buthán
csendes tag
válasz
kiszi07 #20700 üzenetére
Mitől is jó ez a videó? Miben más, mint bármelyik, keresztény vagy bármilyen más hitére nemrég ráébredt lelkes neofita ömlengése saját hitéről?
(#20704) Noddy
„csak meg kell nekik mutatni az emberi jogokat... hát már jó régóta létezik az alapvető emberi jogok, de egy fikarcnyit se lett jobb az ember.”
Hát, már jó régóta létezik a keresztyén, még régebben a keresztény hit, de még annál is régebben a tízparancsolat, de egy fikarcnyit se lett jobb az ember.„A Biblia üzenete egyértelmű”
Jaja, korábban többször volt szó a hetedíziglen való kiirtásról, meg gyerekek Isten parancsolta legyilkolásáról.
Ha olyan egyértelmű lenne, ahogy azt te állítod, akkor miért volt, van még a református egyházon belül is teológiai vita? Nem is beszélve a reformátusok és az összes többi egyház közötti, az utóbbiakon belüli, ezen túl a zsidók és a keresztények közötti vitákról.
Vegyük pl. a baptistákat, akikre korábban azt mondtátok (vagy valamelyiktek azt mondta), hogy azok nem a Luther korabeliek, mert azok anabaptisták voltak. Pedig de, ugyanazok. Ők a felnőtt, tudatosan vállalt keresztség mellett vannak. (Emiatt aztán Luther tűzzel-vassal irtatta is őket.) Ti a gyermekkeresztség mellett. Hol van a Bibliában, hogy a gyerekeket kell megkeresztelni? És az főleg hol van, hogy ha nem így tesztek, az halállal sújtandó bűn?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- LENOVO LEGION 5! GARANCIA! 165HZ RTX 3050TI RYZEN 5 6.GEN! DDR5! 94% AKKU!
- Inno3D GeForce RTX 4090 24GB iChill X3 eladó
- Lenovo ThinkPad T440s - Intel Core i5-4300U - 8 GB DDR3 RAM - 120 GB SSD - 14" Full HD
- Dreame Z10 Pro robotporszívó
- Lenovo ThinkPad T450 - Intel Core i5-5200U - 8 GB DDR3 RAM - 128 GB SSD - 14" IPS LED
- AKCIÓ! DELL OptiPlex 3050 asztali számítógép - i5 7600 16GB RAM 256GB SSD GTX 1650 4GB GDDR5
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
- Samsung Galaxy A32 4G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- PS5 konzolod megvásároljuk: Budapest, Kecskemét, Szeged, Debrecen vagy akár GLS futárt küldünk!
- Update 05.12. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest