Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiszi07

    senior tag

    válasz Attila2011 #20716 üzenetére

    Az teljesen más, ők áprilisban alakultak, majd szeptemberben lett az első hivatalos "nyílt" alkalmuk. Minden gyüliből járnak oda. [link]
    [link]
    [link]
    "Jézus Krisztus szólt és mi elkezdtük.
    Isten beszél hozzánk, nekünk csak követnünk kell Őt.
    Isten hív Téged és csak arra vár, hogy válaszolj!

    Arra kért, hogy teremtsünk egy helyet, ahol minden egyetemista találkozhat vele. Egy helyet, ahol minden fiatal megtapasztalhatja jelenlétét és erejét.
    Arra kért, hogy az utcasarkokról, a háztetőkről hirdessük az Ő nevét.

    Azt is mondta, hogy ne kössünk kompromisszumot. Úgy keressük Őt amint van, úgy kövessük Őt ahogyan kéri és azt tegyük amit Ő parancsol.
    Hogy higgyük és valljuk, hogy ma is vannak csodák az Ő dicsőségére, hogy Ő ma is ugyanaz az Isten, aki 2000 éve volt.
    Hogy vállaljunk kockázatot és ha kell, tűnjünk bolondnak Jézusért.

    Pont, ahogyan azt Ő kérte."

    "Találkozás Istennel, ahogy Ő van. Függetlenül attól, hogy kik jönnek, hogy honnan jönnek, hogy mit csináltak előtte. Zenélünk, imádkozunk, örülünk, vagy amit érzel - az Úr előtt.
    Találkozás Istennel, ahogy vagy. Függetlenül attól, hogy honnan jössz, hogy mit csináltál előtte, hogy ki vagy.
    Dicsőítés lesz, ima és Ige lesz. Lehetsz hangos vagy halk, táncolhatsz vagy állhatsz, énekelhetsz, de csendben is maradhatsz, ülhetsz vagy ahogy jól esik. Krisztus ott lesz így is, úgy is." Én csak ezt találtam róluk, nekem tetszik :) Győrben szeretnénk egy hasonlót indítani.

    Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

Új hozzászólás Aktív témák