Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b05co

    tag

    válasz gery2123 #11165 üzenetére

    Nem értem mi nem világos. Ketten élünk egy albérletben. Van egy 50 / 5 MBit/S-es netünk. Neki jut ebből 25, nekem pedig 20 illetve 5, mert van egy netbookom is. Ha szépen mindenhova be van lőve a NetLimiter akkor nem zavarunk bele egymás sévszéljébe így ő sem laggol ha szimulátorozik és én sem. Így olyan mint, ha lenne 3 internet előfizetés, mintha minden gépre külön net jönne. Ennél tisztábban és szebben ezt nem lehet megoldani. A kérdésem nem az, hogy rúgjam e ki a lakótársamat vagy kössem e fel magam, hanem hogy ezt a rohadt egyszerű korlátozást hogy lehetne megoldani azon a zseniális linuxon amit mindenki istenít. Sajnos ez a baj a linux-al, hogy primitív egyszerű dolgokat hónapok alatt sem tud megoldani egy átlag user rajta és itt sem segít senki érdemben. Első hsz-ben leírtam hogy a router nem tud sávszélt osztani, de kapok minimum 3 olyan választ hogy oldjam meg routerrel. Végig se olvassátok amit írok... Továbbra is várnám a segítséget a hozzáértőktől, de eddig 0 jött sajnos :(

Új hozzászólás Aktív témák