Hirdetés
- Melyik tápegységet vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Házimozi belépő szinten
- Blu-ray lemez tapasztalatok
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Bluetooth hangszórók
- Milyen TV-t vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
tothbe
addikt
ez inkább arra van kitalálva, hogy le tudd venni az audio folyamot a védett HDMI-ről digitális vagy analóg formában, de végülis működhet a Stripe miatt, ha a HDMI kimenetre is a Stripe-olt jelet küldi tovább.
-
Wolfy_
tag
a forrás eszközön nem lehet lekapcsolni a HDCP-t? Mert a legtöbbnél simán van rá opció. Pl PS konzolon meg Apple TV-n is ott van.
Ha nem, akkor szükséged lesz egy splitter-re, ami képes "stripe"-ra, azaz HDCP-vel kommunikál a forrás eszközzel, de HDCP nélkül a másikkal. Viszont nem sok ilyen van, sajnos. [link] Ezt sokan dícsérték pont ezért a tulajdonságáért, de ha rákeresel a HDCP Strip vagy HDCP Stripper szavakra, akkor kapsz még néhány találatot eszköz linkekkel illetve néhány teszt videóval is.En is belefutottam a rogzitesi problemaba az ex Vodaval. Ez [link] az eszkoz ahogy nezem valami hasonlot tudna, csak kapcsolokkal allitgathato a HDCP strip es az EDID. valamint nem az USA-bol, hanem az EU-bol lenne kuldve. Valaki azert ranezne, hogy jol latom-e?
-
Mikemend
senior tag
a forrás eszközön nem lehet lekapcsolni a HDCP-t? Mert a legtöbbnél simán van rá opció. Pl PS konzolon meg Apple TV-n is ott van.
Ha nem, akkor szükséged lesz egy splitter-re, ami képes "stripe"-ra, azaz HDCP-vel kommunikál a forrás eszközzel, de HDCP nélkül a másikkal. Viszont nem sok ilyen van, sajnos. [link] Ezt sokan dícsérték pont ezért a tulajdonságáért, de ha rákeresel a HDCP Strip vagy HDCP Stripper szavakra, akkor kapsz még néhány találatot eszköz linkekkel illetve néhány teszt videóval is.Ez egy One/Vodafone box, abban nem lehet ilyen trükköket végezni. Sajnos a legtöbb esetben nem írják oda a termékhez, mit tud "pluszban", ezért lutri egy ilyen terméket venni. Köszönöm, megnézem ezt a cuccot, mert inkább biztosra megyek, mint szórjam a pénzt.
-
tothbe
addikt
a forrás eszközön nem lehet lekapcsolni a HDCP-t? Mert a legtöbbnél simán van rá opció. Pl PS konzolon meg Apple TV-n is ott van.
Ha nem, akkor szükséged lesz egy splitter-re, ami képes "stripe"-ra, azaz HDCP-vel kommunikál a forrás eszközzel, de HDCP nélkül a másikkal. Viszont nem sok ilyen van, sajnos. [link] Ezt sokan dícsérték pont ezért a tulajdonságáért, de ha rákeresel a HDCP Strip vagy HDCP Stripper szavakra, akkor kapsz még néhány találatot eszköz linkekkel illetve néhány teszt videóval is. -
Mikemend
senior tag
-
Mikemend
senior tag
Megvettem, rákötöttem a OneTV boxra. Néztem, miért piros a gomb rajta, miért nem engedi a standalone rögzítést. Aztán kikapcsoltam rajta a HDCP-t, akkor nem volt kép, de a rögzítést engedte. Végül kerítettem egy laptopot, hogy ha már önállóan nem, de hátha gépen át felvehetem az adást, de ezt kaptam, miután a HDCP-t visszakapcsoltam:

Ettől tartottam már a kérdés felvetésekor, hogy a HDMI jel mennyire fog reklamálni...
HDMI kimenetre milyen lehetőségek vannak manapság, ami engedi a digitalizálást?
Kissé drága buli volt ahhoz, hogy ezt kapjam végül...
Ötlet? 
Akkor úgy kérdezem, hogy milyen HDMI splittert érdemes használni ilyen esetekre?
-
Mikemend
senior tag
Megvettem, rákötöttem a OneTV boxra. Néztem, miért piros a gomb rajta, miért nem engedi a standalone rögzítést. Aztán kikapcsoltam rajta a HDCP-t, akkor nem volt kép, de a rögzítést engedte. Végül kerítettem egy laptopot, hogy ha már önállóan nem, de hátha gépen át felvehetem az adást, de ezt kaptam, miután a HDCP-t visszakapcsoltam:

Ettől tartottam már a kérdés felvetésekor, hogy a HDMI jel mennyire fog reklamálni...
HDMI kimenetre milyen lehetőségek vannak manapság, ami engedi a digitalizálást?
Kissé drága buli volt ahhoz, hogy ezt kapjam végül...
Ötlet? 
FAQ-ban ez van, aminek nem örülök:
A HDCP-érzékelés (handshake) egy biztonságos hitelesítési folyamat, amely két digitális eszköz, például egy lejátszó és egy kijelző összekapcsolásakor történik annak biztosítása érdekében, hogy a digitális tartalom átvitele védett legyen, és csak a jogszerű eszközök között történjen. Ez megakadályozza a jogosulatlan másolást és a visszaéléseket. Ha a HDCP-érzékelés (handshake) meghiúsul, ez ahhoz vezethet, hogy nem tud biztonságos kapcsolatot létrehozni az eszközök között, ami olyan lehetséges problémákhoz vezethet, mint például a védett tartalom megfelelő lejátszásának képtelensége vagy üres képernyő a kijelzőn.
-
Mikemend
senior tag
Megvettem, rákötöttem a OneTV boxra. Néztem, miért piros a gomb rajta, miért nem engedi a standalone rögzítést. Aztán kikapcsoltam rajta a HDCP-t, akkor nem volt kép, de a rögzítést engedte. Végül kerítettem egy laptopot, hogy ha már önállóan nem, de hátha gépen át felvehetem az adást, de ezt kaptam, miután a HDCP-t visszakapcsoltam:

Ettől tartottam már a kérdés felvetésekor, hogy a HDMI jel mennyire fog reklamálni...
HDMI kimenetre milyen lehetőségek vannak manapság, ami engedi a digitalizálást?
Kissé drága buli volt ahhoz, hogy ezt kapjam végül...
Ötlet? 
-
tothbe
addikt
Köszönöm! Igen, ilyenekre gondoltam, amit szükség szerint gépre is köthetek, de alapból a tévé és a box közé kerülne, mint "videomagnó". Kicsit drágák, de amit tudnak, az kell, úgyhogy hálás köszönetem!

Viszont ahogy keresem, ezek szinte mindenhol kifutottak, szóval még tovább kutatok.
A fullHD-s verziót az első linken tényleg nehéz beszerezni már. De a második linken a GC513, ami a 4K-s verzió az kapható pár helyen. Nagyobb választékot ne várj, mert ez azért egy igen rétegtermék. Leginkább streamerek használják, akik konzolról streamelnek és azt rögzítik vele.
-
Mikemend
senior tag
Köszönöm! Igen, ilyenekre gondoltam, amit szükség szerint gépre is köthetek, de alapból a tévé és a box közé kerülne, mint "videomagnó". Kicsit drágák, de amit tudnak, az kell, úgyhogy hálás köszönetem!

Viszont ahogy keresem, ezek szinte mindenhol kifutottak, szóval még tovább kutatok.
-
tothbe
addikt
-
Mikemend
senior tag
Többféle is. Vehetsz digitalizáló kártyát vagy külső digitalizálót is. Rengeteg féle létezik és felbontástól, frekitől függően nagyon széles az ársáv is.
Nem tudom, milyen felvételeid lehetnek, de gondolom nem 4K 60Hz, mert azok kb aranyáron vannak, de egy FullHD 60Hz-es már tizenezer forintokért megy simán.FullHD-ra, külsős eszközre gondoltam, csak a box HDMI kimenete miatt aggódom, hogy ne tiltakozzon átjátszásnál, hogy erre az eszközre ő nem tud tartalmat kiadni.

-
tothbe
addikt
Szia.
Hasonló kiegészítőre lenne szükségem.
Egy öreg rádiós erősítőt amin csak rca van szertnék kiszolgálni, a rendszer szíve egy újabb oled tv, ennek a belső média lejátszóját használom, ehhez csatlakozik egy külső ssd a tartalmakkal, van még egy pár éves házimozi erősítő.
Tévén van hdmi, optikai, a házimozi erősítőn szintén, illetve nem tudom...lehet kimenő rca rajta!? ezt még megnézem.
Minőségibb eszköz kellene, illetve még nem tiszta mit hova, érdekelne a véleményed...és mindenki másé is.
KöszönömPontosan milyen erősítő ez és milyen hangot szeretnél rá kiküldeni?
Mivel csak RCA-t írsz, de az lehet sima kompozit stereo jel is, meg akár még komponens is, ha az is egy házimozi erősítő volt valamikor. Szóval adj pontosabb adatokat az eszközökről és arról is hogy mit (filmeket, tv adást, zenét, Dolby Atmos hangot) szeretnél pontosan átvinni az erősítőre.
btw , ha még csöves az erősítő, akkor azt is írd meg, mert ahhoz mást javasolnék a minőség miatt, de az ugye csak zenére játszik értelmesen, filmre nem. -
tothbe
addikt
Többféle is. Vehetsz digitalizáló kártyát vagy külső digitalizálót is. Rengeteg féle létezik és felbontástól, frekitől függően nagyon széles az ársáv is.
Nem tudom, milyen felvételeid lehetnek, de gondolom nem 4K 60Hz, mert azok kb aranyáron vannak, de egy FullHD 60Hz-es már tizenezer forintokért megy simán. -
Szatura
aktív tag
Szia!
Igen, tudsz, de kell hozzá egy aktív digitális analóg átalakító, amin van SPDIF bemenet és a hangfaladhoz megfelelő pl. jack kimenet. Innen tudsz válogatni olyat, ami ezeknek megfelel. Ha a minőség is számít, akkor a 4-5ezer Ft-os kategória nem biztos, hogy elég lesz, bár TV-hez az is működhet, de én inkább a 10ezer Ft körülieket javasolnám minőségi és megbízhatósági szempontokból.
Szia.
Hasonló kiegészítőre lenne szükségem.
Egy öreg rádiós erősítőt amin csak rca van szertnék kiszolgálni, a rendszer szíve egy újabb oled tv, ennek a belső média lejátszóját használom, ehhez csatlakozik egy külső ssd a tartalmakkal, van még egy pár éves házimozi erősítő.
Tévén van hdmi, optikai, a házimozi erősítőn szintén, illetve nem tudom...lehet kimenő rca rajta!? ezt még megnézem.
Minőségibb eszköz kellene, illetve még nem tiszta mit hova, érdekelne a véleményed...és mindenki másé is.
Köszönöm -
Mikemend
senior tag
Most volt szoftverváltás a vodaboxon OneTV-re. Vannak rögzített adásaim, és ezeket szeretném MP4-be is rögzíteni. HDMI kimenetre milyen lehetőségek vannak manapság, ami engedi a digitalizálást?
-
zozimoto
aktív tag
A KAON az gondolom a Vodafone, Digi, Telekom által használt valamelyik lehet.
Szerintem ott a ráküldött anyag függvényében a HDMI kábellel lesz a gond.
Itt látszik, hogy melyik verziós HDMI mit bír képben, HDR-ben és Audio-ban is.
Én a helyedben vennék egy 2.0-s HDMI kábelt és megpróbálnám azzal. Az nem akkora tétel, de azért olyat vegyél, ami biztosan az.
Ha mégsem segít, akkor írj, és gondolkodunk tovább.Köszi, egy próbát megér.
-
tothbe
addikt
Egy ultimea p40 projektor van összekötve egy kaon mediaboxal noname hdmi kábellel. Hang a projektorból már nem jön ki (gondolom be se jut) ezért a medabox egy optikai kábellel össze van kapcsolva egy soundbarral. Így van hang de nem lehet szabályozni a távirányítókkal és néhány csatornán ahol f1 vagy egyéb sport lenne, statikus zömét van.
A KAON az gondolom a Vodafone, Digi, Telekom által használt valamelyik lehet.
Szerintem ott a ráküldött anyag függvényében a HDMI kábellel lesz a gond.
Itt látszik, hogy melyik verziós HDMI mit bír képben, HDR-ben és Audio-ban is.
Én a helyedben vennék egy 2.0-s HDMI kábelt és megpróbálnám azzal. Az nem akkora tétel, de azért olyat vegyél, ami biztosan az.
Ha mégsem segít, akkor írj, és gondolkodunk tovább. -
zozimoto
aktív tag
Ez így még nagyon általános, hogy meg lehessen saccolni a problémát.
Kéne egy pontos projektor típus. Az, hogy miről küldöd ki a HDMI és az optikai jelet (itt is lehetőleg valami típus jó lenne) és a HDMI kábel típusa (verziója) sem ártana.
Na meg az is fontos lehet, hogy milyen app vagy videófájl a forrás, és az milyen hang adatot tartalmaz.Egy ultimea p40 projektor van összekötve egy kaon mediaboxal noname hdmi kábellel. Hang a projektorból már nem jön ki (gondolom be se jut) ezért a medabox egy optikai kábellel össze van kapcsolva egy soundbarral. Így van hang de nem lehet szabályozni a távirányítókkal és néhány csatornán ahol f1 vagy egyéb sport lenne, statikus zömét van.
-
tothbe
addikt
Ez így még nagyon általános, hogy meg lehessen saccolni a problémát.
Kéne egy pontos projektor típus. Az, hogy miről küldöd ki a HDMI és az optikai jelet (itt is lehetőleg valami típus jó lenne) és a HDMI kábel típusa (verziója) sem ártana.
Na meg az is fontos lehet, hogy milyen app vagy videófájl a forrás, és az milyen hang adatot tartalmaz. -
zozimoto
aktív tag
Üdv.
Van egy projektorom amit összekötöttem egy beltéri egységgel meccset, sportot nézni hdmi kábelel. A hang már nem jön ki a projektorból. Egy optikai kábellel van hang egy sounbaron de néhány csatornánál csak statikus zörgés van. A hangerőt se lehet állítani. Mi lehet a gond? -
D@ny7
aktív tag
Ez az eszköz RF bemeneten, csak átfűzi a kívülről érkező RF jeleket, és továbbítja az RF kimeneten. Csak és kizárólag műholdas adás vételére alkalmas.
-
D@ny7
aktív tag
Sziasztok! Van egy Hyundai HSS-1165NA STB-m, és mit tudok vele kezdeni? nincs parabola antennám, így a műholdas adások vételére nincs lehetőségem, egyéb felhasználási módja van? vagy dobjam ki?
Szia. Ha jól gondolom ez Digi-s beltéri lesz. Ha ez így van akkor, az csak a Digi-s műholdas műsorok vételére alkalmas, kivétel ha nagyon régi szoftver van rajta. Más funkcióra a műholdas adások vételén kívül nem képes. Mivel nincs videó jel bemenete, így analóg modulátorként sem lehet befogni, mint pl a régi VHS lejátszókat. Papírnehezéknek még kiváló lehet
-
tothbe
addikt
Sziasztok! Van egy Hyundai HSS-1165NA STB-m, és mit tudok vele kezdeni? nincs parabola antennám, így a műholdas adások vételére nincs lehetőségem, egyéb felhasználási módja van? vagy dobjam ki?
nos, van rajta analóg tv bemenet is. ha olyan a szolgáltatód, akkor azt még tudja fogni, bár azt a legtöbb tv is magától képes. szóval vagy érdemes eladni, ha van még kinek vagy tényleg marad a leselejtezés.
-
szkristof05
tag
Sziasztok! Van egy Hyundai HSS-1165NA STB-m, és mit tudok vele kezdeni? nincs parabola antennám, így a műholdas adások vételére nincs lehetőségem, egyéb felhasználási módja van? vagy dobjam ki?
-
tothbe
addikt
Szia!
Igen, tudsz, de kell hozzá egy aktív digitális analóg átalakító, amin van SPDIF bemenet és a hangfaladhoz megfelelő pl. jack kimenet. Innen tudsz válogatni olyat, ami ezeknek megfelel. Ha a minőség is számít, akkor a 4-5ezer Ft-os kategória nem biztos, hogy elég lesz, bár TV-hez az is működhet, de én inkább a 10ezer Ft körülieket javasolnám minőségi és megbízhatósági szempontokból.
-
castiels
addikt
-
tothbe
addikt
Üdvözlet mindenkinek. Nekem lenne egy olyan problémám hogy adott egy /Panasonic DMR-EH575 HDD DVD Recorder/. Azonban nem enged felvételt készíteni a tv-ből. Se DVD-re se a merevlemezre. Azt irja ki hogy védett tartalmat nem lehet rögzíteni. Próbáltam a 21 tűs scart kábel nem rendesen bedugni és mikor éppen hogy van jel és kép a tvén akkor engedte a felvételt. Mintha kicsit gyengébb lett volna valamelyik érintkező jele és így elindult a felvétel. Hogyan lehetne ezt a jelsugárzást kijátszani úgy hogy felvenni is lehesse?
szia!
Bocsi, de erre sem technológiailag, sem pedig a fórum keretei miatt nincs jó válasz.
Válts szolgáltatót olyanra, aki nem kódolja a jelet és akkor azt fel tudod majd venni. -
Skepy
újonc
Üdvözlet mindenkinek. Nekem lenne egy olyan problémám hogy adott egy /Panasonic DMR-EH575 HDD DVD Recorder/. Azonban nem enged felvételt készíteni a tv-ből. Se DVD-re se a merevlemezre. Azt irja ki hogy védett tartalmat nem lehet rögzíteni. Próbáltam a 21 tűs scart kábel nem rendesen bedugni és mikor éppen hogy van jel és kép a tvén akkor engedte a felvételt. Mintha kicsit gyengébb lett volna valamelyik érintkező jele és így elindult a felvétel. Hogyan lehetne ezt a jelsugárzást kijátszani úgy hogy felvenni is lehesse?
-
MaxxDamage
félisten
Köszi, egy próbát megér, ha nem jó akkor elállás.

Igen, csak DVB-C azt ennyi ami az oldalukon írva van, illetve a boltba lehet venni STB-t ha szűkséges.
Jelenleg az Amiko HD 8260+ CICXE eszköz vam használatban és ott pl. ami nem jön be csatorna az a:
Jocky TV -_descrambled - R15 - (250000)
LifeTV - CH44 - (658000)
Meg még van jó pár...
-
tothbe
addikt
Elvileg ez is tudja a DVB-C (-t) vagy nem?
/ebből már berendeltem, elvileg érkezőben, de ha nem jó akkor még lemondhatom/de, igazad van, az tényleg tudja. Akkor az mehet akár.
Mondjuk fura, hogy a szolgáltató nem árul ilyet vagy legalább nem ad javaslatot eszközre. De nézve a honlapjukat, csak annyit írnak, hogy DVB-C és kész. -
MaxxDamage
félisten
szia. Nem, sajnos az általad nézettek egyike sem jó, mert azok DVB-T boxok.
Neked pedig DVB-C box kell, ami fogja a szolgáltatód által adott jelet.
Google a barátod. Rengeteg lehetőséggel.
Ott már kb bármit választhatsz, de ha nem vagy biztos, akkor írd be ide, mit választottál.
Elvileg ez is tudja a DVB-C (-t) vagy nem?
/ebből már berendeltem, elvileg érkezőben, de ha nem jó akkor még lemondhatom/ -
tothbe
addikt
Javítom:
Amiko HD 8260+ CICXE eszköz vam használatban, most néztem meg.
Azon a HDMI csati halt le és SCART-on csatlakozik a TV-hez, de ez sem hoz be minden csatornát.
Másik STB is van, de az elég régi és annyi csatorna se jön be, mint az Amiko-val.
Az egy Synaps CSD-300 STB (specs)szia. Nem, sajnos az általad nézettek egyike sem jó, mert azok DVB-T boxok.
Neked pedig DVB-C box kell, ami fogja a szolgáltatód által adott jelet.
Google a barátod. Rengeteg lehetőséggel.
Ott már kb bármit választhatsz, de ha nem vagy biztos, akkor írd be ide, mit választottál. -
MaxxDamage
félisten
Sziasztok,
Remélem jó helyre írok. (már)
Amiko HD 8260+ CICXE eszközt cserélnék reez is rég behalt, valami régi sz*r van helyette és az sok "új" csatornát nem hoz be..., így szűkségem volna egy STB-re aminek csak ANT kábelt kéne fogadni és HDMI-re kivezetni (a jelet) - 13+ éves FHD LED TV-hez (4x HDMI csatis LG 42LE4500) szeretném, amin az ANT panel meghalt (már rég) és HDMI-n kiválóan használható a TV STB-vel. (nyugdíjas szülőnek tökéletesen megfelelne így)Ez az eszköz jó lehet? Mascom MC721T2 plus HD DVB-T2 H.265/HEVC vagy AB TereBox 2T HD DVB-T2 H.265 HEVC
Szolgáltató szerint DVB-C szerint van a leosztás (ez nem tudom mit jelent konkrétan, nekem ez kínai) - DVB-C amit tudnia kell az STB-nek vagy DVB-T/T2 is elég ha tudja?
Műsorok LCN szerint (max. csomag előfizu van)
Frekvencia szerintSegítséget előre köszi!
Javítom:
Amiko HD 8260+ CICXE eszköz vam használatban, most néztem meg.
Azon a HDMI csati halt le és SCART-on csatlakozik a TV-hez, de ez sem hoz be minden csatornát.
Másik STB is van, de az elég régi és annyi csatorna se jön be, mint az Amiko-val.
Az egy Synaps CSD-300 STB (specs) -
MaxxDamage
félisten
Sziasztok,
Remélem jó helyre írok. (már)
Amiko HD 8260+ CICXE eszközt cserélnék reez is rég behalt, valami régi sz*r van helyette és az sok "új" csatornát nem hoz be..., így szűkségem volna egy STB-re aminek csak ANT kábelt kéne fogadni és HDMI-re kivezetni (a jelet) - 13+ éves FHD LED TV-hez (4x HDMI csatis LG 42LE4500) szeretném, amin az ANT panel meghalt (már rég) és HDMI-n kiválóan használható a TV STB-vel. (nyugdíjas szülőnek tökéletesen megfelelne így)Ez az eszköz jó lehet? Mascom MC721T2 plus HD DVB-T2 H.265/HEVC vagy AB TereBox 2T HD DVB-T2 H.265 HEVC
Szolgáltató szerint DVB-C szerint van a leosztás (ez nem tudom mit jelent konkrétan, nekem ez kínai) - DVB-C amit tudnia kell az STB-nek vagy DVB-T/T2 is elég ha tudja?
Műsorok LCN szerint (max. csomag előfizu van)
Frekvencia szerintSegítséget előre köszi!
-
#33802016
törölt tag
köszi. Lehetséges csak nem éri meg. Én is így kalkuláltam, ha lehet egyáltalán akkor sem éri meg erre költeni.
Akkor majd egy új tvt kell kinézni... és túllépni a "De hát még jó" gondolaton... -
tothbe
addikt
Jelentős késéssel... most látom a válaszodat. Dvd kiirás lett belőle pc-n meg beolvasás. Usb még sincs ezen a modellen, csak hdmi. Jó így is.
Ha már itt vagyok, egy furcsa kérdés, nem létezik usb-->scart átalakító ugye? Meg tabletről nem is lehetne így videójelet küldeni ugye? Egyszerűbb lenne egy korszerűbb tv-t venni, ha ilyen ötletek vannak(?) (nem enyém).
azt csak sokkal bonyolultabban tudnád megoldani. usb->hdmi aztán hdmi->scart (vagy bármi analóg). azaz két konverter kellene hozzá, ráadásul nagyon sok pontban figyelni a kompatibilitásra. Sztm ez nem éri már meg, akkor már tényleg jobb egy olcsóbb új tv-t venni.
-
#33802016
törölt tag
Pontosan milyen típus ez a felvevő?
Mert Pl némelyik Panasonic támogatta a RAM-okat, amiket többször is lehetett írni, és az segíthet. Bár ma már elég nehéz hozzájutni ilyenhez, pc-s drive-hoz meg főleg ami olvassa.
Szintén típustól függően egy másik megoldás lehet, ha DVD-re írod a felvett filmeket rajta és akkor már át tudod vinni PC-re.
Típusfüggetlen megoldásként pedig csak egy marad. Rákötni egy PC-s digitalizáló kártyára HDMI-vel és átküldeni az anyagot sima lejátszással real-time. Viszont ez nagyon sokáig tart és vagy nagyon pepecselős, attól függően, hány felvett film van rajta, vagy pedig sok utólagos vágást igényel, ha egybe megy át.
A vinyó kiszedésében pedig általában nem is érdemes gondolkozni, mert azon speckó saját kódolással vagy akár egyedi partición van az anyag, szóval gépbe téve max tönkretenni tudod, de kiolvasni nem.Jelentős késéssel... most látom a válaszodat. Dvd kiirás lett belőle pc-n meg beolvasás. Usb még sincs ezen a modellen, csak hdmi. Jó így is.
Ha már itt vagyok, egy furcsa kérdés, nem létezik usb-->scart átalakító ugye? Meg tabletről nem is lehetne így videójelet küldeni ugye? Egyszerűbb lenne egy korszerűbb tv-t venni, ha ilyen ötletek vannak(?) (nem enyém).
-
Joe123
senior tag
Ja, azt csak azért linkeltem hogy elvileg a VGA és a Scart ugyanúgy RGB jelet használ. Az a cucc amit a #7828-ban utolsóként linkeltem, aktívnak tűnik, lehet az megcsinálja ezeket az időzítéseket. A boxon be lehet állítani 576i-t úgy rémlik, szóval az a része megoldott.
-
tothbe
addikt
Ez persze csak akkor jó, ha a hdmi-vga konverter ennek megfelelően paraméterezett jelet küld ki. Mert ha megnézed, ehhez az adapterhez azért gépen pl. szoftveresen is kell állítani a gépen, hogy menjen. De sok sikert hozzá, ha mégis belefogsz.
-
tothbe
addikt
ott megint a VGA-Scart konverzió lesz a probléma, mert az már megint nem RGB lesz. Ráadásul egy CRT tévén az RGB sem lesz teljesen tiszta, csak tisztább.
Sztm jobban jársz egy új STB-vel. Ha körülnézek, lehet, hogy még talán tudok is adni egyet ingyen, mert mi már nem használjuk őket. -
Joe123
senior tag
Igen, ez is csak a composite-ot tudja. Sajna nincs olyan már, ami direktben tudná ezt.
A Component (RGB) over Scart-ra alig találni már bármit, mióta a HDMI kiszorította a scart-ot.
De esetleg ezt vagy ezt megpróbálhatod, kiegészítve egy component - scart kábellel.
Viszont szerintem annyival meg nem lesz jobb, hogy így kb 3-4x többe kerül.Köszi azért a tippeket. Úgy tényleg nem akkora buli, hogy a konverzió többe kerül mint az egész settopbox.
Ezért is gondoltam a VGA-s verzióra, az olcsóbban kijönne, de azt nem tudom mennyit hozna, most azért elég homályos a kép, kisebb feliratok teljesen olvashatatlanok. -
tothbe
addikt
Igen, ez is csak a composite-ot tudja. Sajna nincs olyan már, ami direktben tudná ezt.
A Component (RGB) over Scart-ra alig találni már bármit, mióta a HDMI kiszorította a scart-ot.
De esetleg ezt vagy ezt megpróbálhatod, kiegészítve egy component - scart kábellel.
Viszont szerintem annyival meg nem lesz jobb, hogy így kb 3-4x többe kerül. -
Joe123
senior tag
-
Joe123
senior tag
Köszi a tippet!
Ez tudja az RGB-t? Mert az lenne a lényeg, sima CVBS scart kimenet van a boxon is. -
tothbe
addikt
Sziasztok,
Remélem olvassa még a topicot valaki, aki tud segíteni.:) Szóval adott egy DVB-T2/C settopbox, amin van HDMI és scart kimenet is. Az előző box tönkrement, az újról pedig csak a 14 napos elállás után derült ki, hogy a régivel szemben a scarton keresztül csak CVBS jelet ad ki (a régi RGB-t is ki tudott adni). A box egy régi CRT TV-re van dugva, aminek két scart csatlakozója is fogad RGB jelet, így arra gondoltam, hogy a HDMI-ből kellene konvertálni, hátha élesebb lesz a kép mint CVBS-en keresztül, ami azért homályoska.
Első kérdés, ismertek-e olyan eszközt ami értelmes áron tud a HDMI-ből RGB scart kimentet gyártani? Én nem találtam ilyet, csak olyat ami HDMI-ből kompozit videojelet csinál scarton keresztül. Így a topicot visszaolvasgatva arra jutottam, hogy egy HDMI-VGA+audio -> VGA+audio - scart párossal lehetne megoldani. ilyeneket találtam:
Működhet egy ilyen kombó? Van-e ezekről itt tapasztalat, vélemény? Esetleg valami jobb/olcsóbb megoldás?
Köszi előre is!
Akár a NEDIS-nek is van HDMI to SCART adaptere (VCON3461BK). És az kb 5ezer Ft.
Csak arra figyelj,. hogy tuti ezt vedd, mert a VCON3463BK az pont a fordítottja és mindegyik csak egy irányt tud. -
Joe123
senior tag
Sziasztok,
Remélem olvassa még a topicot valaki, aki tud segíteni.:) Szóval adott egy DVB-T2/C settopbox, amin van HDMI és scart kimenet is. Az előző box tönkrement, az újról pedig csak a 14 napos elállás után derült ki, hogy a régivel szemben a scarton keresztül csak CVBS jelet ad ki (a régi RGB-t is ki tudott adni). A box egy régi CRT TV-re van dugva, aminek két scart csatlakozója is fogad RGB jelet, így arra gondoltam, hogy a HDMI-ből kellene konvertálni, hátha élesebb lesz a kép mint CVBS-en keresztül, ami azért homályoska.
Első kérdés, ismertek-e olyan eszközt ami értelmes áron tud a HDMI-ből RGB scart kimentet gyártani? Én nem találtam ilyet, csak olyat ami HDMI-ből kompozit videojelet csinál scarton keresztül. Így a topicot visszaolvasgatva arra jutottam, hogy egy HDMI-VGA+audio -> VGA+audio - scart párossal lehetne megoldani. ilyeneket találtam:
Működhet egy ilyen kombó? Van-e ezekről itt tapasztalat, vélemény? Esetleg valami jobb/olcsóbb megoldás?
Köszi előre is!
-
tothbe
addikt
Sziasztok, a tV-ben tönkre ment a CAM kártya olvasó, tehát Set top box-ot kell használnom. A szolgáltatom ezt adja hozzá: INTEK C63 CX. Az kérdésem, hogy megfelelő vagy vagy vegyek valami jobbat. Nem szeretném, ha idegesítően lassú vagy bugyuta, ósdi, idegesítő lenne a használata.
Tanácsokat előre is köszi.
gondolom akkor Telekom IPTV lesz. Akkor viszont nem nagyon tudsz válogatni, mivel a saját szoftverük csak nagyon limitált STB-n fut el.
Vagy lehet még Vidanet vagy TARR. Ők használnak még ilyet. Nagy csúcstechnikára ne számíts tőle, egy sima STB, amivel nézhetsz TV-t. Amúgy Ubuntu alapú és tud felvenni is. De a felvételt csak róla lehet visszanézni is. -
Khaosz55
addikt
Sziasztok, a tV-ben tönkre ment a CAM kártya olvasó, tehát Set top box-ot kell használnom. A szolgáltatom ezt adja hozzá: INTEK C63 CX. Az kérdésem, hogy megfelelő vagy vagy vegyek valami jobbat. Nem szeretném, ha idegesítően lassú vagy bugyuta, ósdi, idegesítő lenne a használata.
Tanácsokat előre is köszi.
-
tothbe
addikt
Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy belső hdd-s dvd felvevőm, amiről szeretném kimásolni a felvételeket, amik digitalizálva lettek vhs-ről. Ezt hogyan tehetném meg?
Van rajta 2 usb csatlakozás is, hdmi is. Van arra lehetőség, hogy babrálás nélkül (hdd kiszerelése, kiszedése nélkül) hdd-ről kimásoljam, vagy átmásoljam, vagy hasonló a felvételeket?
Pontosan milyen típus ez a felvevő?
Mert Pl némelyik Panasonic támogatta a RAM-okat, amiket többször is lehetett írni, és az segíthet. Bár ma már elég nehéz hozzájutni ilyenhez, pc-s drive-hoz meg főleg ami olvassa.
Szintén típustól függően egy másik megoldás lehet, ha DVD-re írod a felvett filmeket rajta és akkor már át tudod vinni PC-re.
Típusfüggetlen megoldásként pedig csak egy marad. Rákötni egy PC-s digitalizáló kártyára HDMI-vel és átküldeni az anyagot sima lejátszással real-time. Viszont ez nagyon sokáig tart és vagy nagyon pepecselős, attól függően, hány felvett film van rajta, vagy pedig sok utólagos vágást igényel, ha egybe megy át.
A vinyó kiszedésében pedig általában nem is érdemes gondolkozni, mert azon speckó saját kódolással vagy akár egyedi partición van az anyag, szóval gépbe téve max tönkretenni tudod, de kiolvasni nem. -
#33802016
törölt tag
Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy belső hdd-s dvd felvevőm, amiről szeretném kimásolni a felvételeket, amik digitalizálva lettek vhs-ről. Ezt hogyan tehetném meg?
Van rajta 2 usb csatlakozás is, hdmi is. Van arra lehetőség, hogy babrálás nélkül (hdd kiszerelése, kiszedése nélkül) hdd-ről kimásoljam, vagy átmásoljam, vagy hasonló a felvételeket?
-
Senya
csendes tag
Sziasztok!
Segítséget kérnék set top box vásárláshoz. Projektorhoz szeretném kötni. Most van egy Xiaomi Mi Box S-em, de az nem tudja a 3D MVC-t és a DVB-C-t.
Szóval olyan eszközt keresek, ami a következők mindegyikét tudja:
- HDMI kimenet, minimum 1080p felbontással
- Digitális hangkimenet (lehetőleg optikai de lehet coax is)
- BD ISO, BD3D ISO
- 3D MVC
- WiFi
- USB
- hálózati média lejátszás
- DVD-C tuner
- streaming szolgáltatók (Youtube, Netflix, Hbo Go, Spotify stb.)
- ha lehet Android rendszerElőre is köszönöm a segítségeteket.
-
#52221184
törölt tag
Sajnos belső kártya sem igazán létezik amúgy. Egy-két fajta, és azok sem túl acélosak.
Még opciós lehetne egy külső digitalizáló eszköz, mert azoknak a rögzítési minősége sokkal jobb, mint a kapható tunereké. Viszont cserébe kell hozzájuk thunderbolt csati a gépen és
ráadásul nem tudsz online TV-t nézni, csak bedigitalizálni pl. egy STB-ról az adást és utána már a digitálisan rögzített anyagot visszanézni a gépen.A rögzítés az nem opció nekem. A hang miatt kellett volna. Köszi.
-
tothbe
addikt
Sajnos belső kártya sem igazán létezik amúgy. Egy-két fajta, és azok sem túl acélosak.
Még opciós lehetne egy külső digitalizáló eszköz, mert azoknak a rögzítési minősége sokkal jobb, mint a kapható tunereké. Viszont cserébe kell hozzájuk thunderbolt csati a gépen és
ráadásul nem tudsz online TV-t nézni, csak bedigitalizálni pl. egy STB-ról az adást és utána már a digitálisan rögzített anyagot visszanézni a gépen. -
#52221184
törölt tag
-
tothbe
addikt
Mivel ez mini pc,külső tuner kellene. És olyan,amibe bele tudom tenni a szolgáltatótól kapott kártyát. Kábelen jön az adás, DVB-C kártya kellene,gondolom. A program az most is meg van,ezen hallgatok zenét. Az egyik legjobb zenére. Viszont pont a sok korrekciós lehetőség miatt gondoltam,hogy tv-t is ezen keresztül nézném.
Hol nézzek körül,mert csak kis USB külső kártyát találtam eddig?
Köszimanapság ez egy nehéz dió, mert a TV mint olyan, már nem trendi, ergo nem nagyon van már választék tunerben. Szóval az van amit találsz.
-
#52221184
törölt tag
Ez szép és jó de ehhez először is szükséged lesz egy TV tuner kártyára ami dekódolja a TV jelet a számítógépben. Utána mehet rá akár ez a progi is. Viszont, hogy milyen tuner kell az attól függ milyen TV jeled van. Analóg ugye már nincs ergo lehet DVB-T, DVB-C vagy DVB-S. Eszerint nézz tuner kártyát.
Mivel ez mini pc,külső tuner kellene. És olyan,amibe bele tudom tenni a szolgáltatótól kapott kártyát. Kábelen jön az adás, DVB-C kártya kellene,gondolom. A program az most is meg van,ezen hallgatok zenét. Az egyik legjobb zenére. Viszont pont a sok korrekciós lehetőség miatt gondoltam,hogy tv-t is ezen keresztül nézném.
Hol nézzek körül,mert csak kis USB külső kártyát találtam eddig?
Köszi -
wicken
tag
-
tothbe
addikt
sziasztok. lenne egy bugyuta kérdésem.
hogyan mivel kössem össze az alábbi setupot, hogy minden szóljon, a hangrendszeren.
van egy samsung okosTV, egy upc médiabox és egy régi, de tökéletes házimozi rendszer.
jelenleg hdmi kábelle össze van kötve az upc box a tv-vel és az upc box rca-val a hangrendszerrel, szuperül megy.
a probléma az hogy a TV-n ha internetes adást nézek, pl netflix, akkor ugye nem jön át a hang a hangrendszerre, a tv-n szól a hang.
márpedig a netflixet sokat nézzük (4K, HDR)
sajnos a házimozin nincs hdmi, hdmi arc meg ugye pláne nincs.
TV-n csak digi optical audió kimenet van, hangrendszeren az sincs
van egy T450 hangprojektorom, azzal megoldható lenne, de az meg egy okádék, annyira középről, pofába jön minden. az minden re jó, de tvt nézni nem.
ötlet?Erre így csak egy új hifi/erősítő lesz a megoldás amin van modern optikai bemenet és/vagy HDMI. Legjobb ha mindkettő.
-
tothbe
addikt
Ez szép és jó de ehhez először is szükséged lesz egy TV tuner kártyára ami dekódolja a TV jelet a számítógépben. Utána mehet rá akár ez a progi is. Viszont, hogy milyen tuner kell az attól függ milyen TV jeled van. Analóg ugye már nincs ergo lehet DVB-T, DVB-C vagy DVB-S. Eszerint nézz tuner kártyát.
-
#52221184
törölt tag
-
wicken
tag
sziasztok. lenne egy bugyuta kérdésem.
hogyan mivel kössem össze az alábbi setupot, hogy minden szóljon, a hangrendszeren.
van egy samsung okosTV, egy upc médiabox és egy régi, de tökéletes házimozi rendszer.
jelenleg hdmi kábelle össze van kötve az upc box a tv-vel és az upc box rca-val a hangrendszerrel, szuperül megy.
a probléma az hogy a TV-n ha internetes adást nézek, pl netflix, akkor ugye nem jön át a hang a hangrendszerre, a tv-n szól a hang.
márpedig a netflixet sokat nézzük (4K, HDR)
sajnos a házimozin nincs hdmi, hdmi arc meg ugye pláne nincs.
TV-n csak digi optical audió kimenet van, hangrendszeren az sincs
van egy T450 hangprojektorom, azzal megoldható lenne, de az meg egy okádék, annyira középről, pofába jön minden. az minden re jó, de tvt nézni nem.
ötlet? -
tothbe
addikt
-
pocokxx
Közösségépítő
-
tothbe
addikt
Sziasztok!
Adott egy 4K képes LG tv, és egy majdnem teli 2tb külső winchester, ami exFatra van formázva. A filmek egy MAC-re érkeznek, ezért is az exFat, amit viszont nem kezel a TV. NTFS írása állítólag lassú Mac-en, ráadásul ahhoz formázni kellene a winchestert, amit szeretnénk elkerülni. Médialejátszó? Windowsos gép? Vagy mi lenne a legolcsóbb/legkézenfekvőbb megoldás a helyzet kezelésére?
Ha van cuccod hozzá akkor egy pc a legolcsóbb. Ha venni kell akkor meg egy média lejátszó.
-
pocokxx
Közösségépítő
Sziasztok!
Adott egy 4K képes LG tv, és egy majdnem teli 2tb külső winchester, ami exFatra van formázva. A filmek egy MAC-re érkeznek, ezért is az exFat, amit viszont nem kezel a TV. NTFS írása állítólag lassú Mac-en, ráadásul ahhoz formázni kellene a winchestert, amit szeretnénk elkerülni. Médialejátszó? Windowsos gép? Vagy mi lenne a legolcsóbb/legkézenfekvőbb megoldás a helyzet kezelésére?
-
osztszoroz
aktív tag
Wireless HDMI extender a megoldás amit keresel. Viszont a jól működő az nem olcsó, erre készülj fel. A legalja az olyan 50ezer, de a jobbak simán 70-80ezer körül vannak. És még csak 1080p FullHD-ról beszélünk, nem is 4K képes cuccról mert az már bőven 6 számjegyű és nem egyessel kezdődik. Mondjuk a T-s STB-hez az ágyú lenne verébre, de szerintem a 80ezres cucc esetén is simán megéri elgondolkozni, hogy véséssel, csövezéssel, kábelezéssel, gletteléssel és festéssel együtt is kb olcsóbbra jöhetsz ki.
Illetve ha mégis a wireless mellett döntesz, arra is számolj, hogy minkét oldalon szükséged lesz egy-egy valamilyen (legtöbbször micro-usb) tápra, mert mindkét oldali adapternek kell.
Viszont a Digitus pl jó ebben, nekik van akár 30m-ig is működő megoldása ~70 körül.köszi !

-
tothbe
addikt
Üdv mindenkinek !
T-s set top box ( Tatung STB3310 ) jelét szeretném vezeték nélkül átküldeni a szemközti falon lévő LG Smart tv-re. Sajnos a kábelezés nem opció.
Jelenleg HDMI-vel vannak összekötve,de szeretném a falra szerelni a tv-t .
Köszi !
Wireless HDMI extender a megoldás amit keresel. Viszont a jól működő az nem olcsó, erre készülj fel. A legalja az olyan 50ezer, de a jobbak simán 70-80ezer körül vannak. És még csak 1080p FullHD-ról beszélünk, nem is 4K képes cuccról mert az már bőven 6 számjegyű és nem egyessel kezdődik. Mondjuk a T-s STB-hez az ágyú lenne verébre, de szerintem a 80ezres cucc esetén is simán megéri elgondolkozni, hogy véséssel, csövezéssel, kábelezéssel, gletteléssel és festéssel együtt is kb olcsóbbra jöhetsz ki.
Illetve ha mégis a wireless mellett döntesz, arra is számolj, hogy minkét oldalon szükséged lesz egy-egy valamilyen (legtöbbször micro-usb) tápra, mert mindkét oldali adapternek kell.
Viszont a Digitus pl jó ebben, nekik van akár 30m-ig is működő megoldása ~70 körül. -
tothbe
addikt
Sziasztok,
összeraknék egy gépet, amivel usb bemeneten a lehető legjobb minőségben szeretnék 1080p tv adást rögzíteni (obs studióval szoktam). Milyen videókártya lenne ehhez a minimum? Esetleg van olyan APU, ami megbírkózik ezzel? Óriási pénzeket nem ölnék ebbe, így az aktuális generációkat kihagynám.
Ehhez nem videókártya kell hanem tunerkártya (ha a TV-t kihagyod és TV adást akarsz digitalizálni) vagy digitalizáló kártya (ha valamilyen forrásról küldesz át videójelet).
Maga a TV nem adja ki a képet semmilyen kábelen a gép felé. Ő csak egy megjelenítő periféria. -
tothbe
addikt
Üdv. Új vagyok a témában. Adott egy LG Tv., HDMI ARC csatlakozással, egy Yamaha HTR 4072 5.1 házimozi erősítő és egy Amiko Mini Set-Top box. Szeretném a médiát az erősítő hangfalaiból visszahallani de sehogy sem jön össze. A Set-Top box-ot csatlakoztattam az erősítő egyik HDMI bemenetével (HDMI In), majd az erősítő kimenetét pedig összedugtam a tv HDMI ARC bemenetével. Mit gondoltok, mi lehet a gond? Talán a HDMI kábelszabvány? Pontosan nem tudom 1.3-as vagy magasabb szabványú kábelem van-e? Hogyan lehet esetleg azt visszaellenőrizni, vagy egyáltalán befolyásoló tényező-e? Köszi a segítő hozzászólásokat.
Pontosan mit dugtál hova? Asszem ennek 4 HDMI csatija van és ebből 1 ARC-os, az megy a TV-hez. a másik háromból bármelyikbe mehet az STB. És a Yamaán ki kell választani azt a HDMI-t amin az STB megy be.
De sztm jobban jársz, ha az STB-t a TV-be viszed el és a TV-ből az ARC aljzatot kötöd össze a Yamahával. Akkor az STB ugyan a TV-n keresztül jut el az erősítőbe és nem direktben, de cserébe nem kell forrást váltani ha pl megnéznél egy filmet egy pendrive-ról a TV-be dugva vagy csak simán app-ból a TV-n.
Viszont ne felejtsd el bekötés után a TV-n beállítani, hogy külső speaker-t használsz és oda küldje a jelet (bár ez modell függő, hogy kell-e, de ha nem megy akkor ezt is vedd figyelembe). -
osztszoroz
aktív tag
Üdv mindenkinek !
T-s set top box ( Tatung STB3310 ) jelét szeretném vezeték nélkül átküldeni a szemközti falon lévő LG Smart tv-re. Sajnos a kábelezés nem opció.
Jelenleg HDMI-vel vannak összekötve,de szeretném a falra szerelni a tv-t .
Köszi !
-
Prosectura2
tag
Sziasztok,
összeraknék egy gépet, amivel usb bemeneten a lehető legjobb minőségben szeretnék 1080p tv adást rögzíteni (obs studióval szoktam). Milyen videókártya lenne ehhez a minimum? Esetleg van olyan APU, ami megbírkózik ezzel? Óriási pénzeket nem ölnék ebbe, így az aktuális generációkat kihagynám.
-
Csabesz1
csendes tag
Üdv. Új vagyok a témában. Adott egy LG Tv., HDMI ARC csatlakozással, egy Yamaha HTR 4072 5.1 házimozi erősítő és egy Amiko Mini Set-Top box. Szeretném a médiát az erősítő hangfalaiból visszahallani de sehogy sem jön össze. A Set-Top box-ot csatlakoztattam az erősítő egyik HDMI bemenetével (HDMI In), majd az erősítő kimenetét pedig összedugtam a tv HDMI ARC bemenetével. Mit gondoltok, mi lehet a gond? Talán a HDMI kábelszabvány? Pontosan nem tudom 1.3-as vagy magasabb szabványú kábelem van-e? Hogyan lehet esetleg azt visszaellenőrizni, vagy egyáltalán befolyásoló tényező-e? Köszi a segítő hozzászólásokat.
-
#75501312
törölt tag
Hello,
Érdemben sajnos nem. Volt panasztétel, beszélgetés, levelezés (még folyamatban), de oda jutottam, hogy amikor letelik a hűség, akkor lemondom a tv előfizetést. Úgyhogy egyelőre nem lesz saját doboz.
Köszi szépen az eddigi segítséget.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nem mardt titka a Galaxy A27-nek
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- iPhone topik
- Robot fűnyírók
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- További aktív témák...
- Inno3D GeForce X3 RTX 3080 10GB OC LHR. 2027-ig GARIS!!!!
- PowerColor Radeon RX 6700XT 12GB GDDR6 192bit - GARANCIA, SZÁMLA, UTÁNVÉT - Akár beszámítás is!
- PALIT RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 GamingPro-S - Új, bontatlan, 2 év garancia - Eladó!
- Garanciás fehér 4090
- ZOTAC GeForce RTX 5080 Solid Core OC 16GB GDDR7 256bit ÚJ 3év garanciával (Beszámitás)
- 30 db 12 GB (1x12 GB) DDR5 SODIMM memória - garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 1300W be quiet! Dark Power Pro 13 tápegység garanciával hibátlan működéssel
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- AKCIÓ! 1TB NVMe SSD, 1 év gar 2230/2280
- Dell Precision M6800 17,1" FHD, i5 4310M, 8-16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 256GB SSD, számla, gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Ötlet? 




