Hirdetés
- Milyen processzort vegyek?
- 3D nyomtatás
- Samsung LCD és LED TV-k
- TCL LCD és LED TV-k
- A Sony megmutatja milyen monitor illik a PlayStation 5-höz
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Harcba és Rómába vezet az új AMD Software
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- OLED TV topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
hegegabi80
addikt
válasz
hegegabi80
#47145
üzenetére
A linkelt topikban pontosabban a 8726 bejegyzéstől olvasható, hogy másnak is magasabbak a hőfokok.
-
kaboska
aktív tag
válasz
hegegabi80
#47117
üzenetére
Helló!Hát így alapon 40-43 fok kb.A gyári turbót azt hol találom? Mert az Easy tune-ba tudom oc-zni 3,6Ghz-re meg van egyedi is de ahoz nem mertem nyúlni. 4Ghz jó lenne kezdetnek.Tervezek majd egy jobb VGA-t is mellé de most nincs rá keret.
-
hegegabi80
addikt
válasz
hegegabi80
#47108
üzenetére
Turbót kikapcsoltam, az a 200Mhz sokat úgy sem hoz, viszont cserébe a fesz le is ment 1.2 V körülire 3.7 Ghz-en. Mindjárt jobban néz így ki.
Viszont a gpu rész továbbra se áll át 1400-ről 1500-ra. Lehet azért, mert ott autón hagytam a feszt és 0.9 körül kap. Kicsit magasabbra állítom majd hátha. -
hegegabi80
addikt
válasz
hegegabi80
#47107
üzenetére
Lejjebb állítottam a cpu feszt + a soc feszt is. De kicsit túltoltam és újraindult játék közben, így egyet állítottam rajta, most úgy néz ki okés.
Most már maxon 1.4 ír cpura, soc fesz 1.08. De monitoroztam folyamatosan és 1.35 körül mozgott 3,9 Ghz-en. Most jöhet majd egy kis gpu is. -
hokuszpk
nagyúr
válasz
hegegabi80
#47105
üzenetére
a Giga regebben volt, hogy csinalt procikinyiro tulfeszelos biost, tedd fel az utolsot, ami még támogatja a procid. A cpunal az 1.5V max elvileg rendbenvan, ha tud a lap offsetet, akkor azzal probalj meg letagadni belole. A Dram masik kerdes, a legtobb elviseli az 1.45V koruli feszeket is, az viszont nincs rendben, ha a biosban 1.35V -re allitod ( a kepen 1.38 van ), es ennek ellenere 1.4+. Dram fesz lesszives annyinak lenni, amennyit beallitottal, nincs neki dinamikus feszultsegszabalyzasa meg ilyesmi. Majd a DDR5 -nek lesz, de még nemtartunk ott.
-
hokuszpk
nagyúr
válasz
hegegabi80
#47103
üzenetére
nem.
a kep szerint valoban 1.5V -t kap maximum.
viszont ezt tutti nem max terhelesen kapta, olyankor altalaban kevesebbet is ker, meg droppol valamennyit a fesz. Pont azert ker idle magas feszt, hogy ha jon a terheles ami miatt elkezd droppolni, akkor neforduljon elo, hogy a mukodokepesseg hatara ala esik. -
hokuszpk
nagyúr
válasz
hegegabi80
#47100
üzenetére
azok a sorok, ahol latsz ilyet : (SWI2 TFN)
-
hegegabi80
addikt
válasz
hegegabi80
#47100
üzenetére
-
válasz
hegegabi80
#47097
üzenetére
Esetleg lőj egy scrrenshotot és küldd be, mert te lehet, hogy nem azt az értéket nézed amit a proci kap, hanem amit kér.
Új hozzászólás Aktív témák
- GoPro HERO12 Black (CHDHX-121-RW) akciókamera
- iking - Apple iPhone 14 Pro Graphite ProMotion 120 Hz, 48 MP kamera, Dynamic Island 128 GB
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- Ventilátorok 120/140mm és tápkábel modding kitűnő árakon!
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


