Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Fecdzo #532 üzenetére

    Bizony lehúzás... Tegnap éjjel kipróbáltam.
    Valójában tényleg minden ugyan az, sőt bizonyos szempontból jobb is talán.
    Viszont a Close Position gomb nem reagállt :D Nem tudtam lezárni a pozimat, át kellett mennem gyorsan a programba a webes felületről hogy lezárjam... Írtam is a kapcsolattartómnak hogy vajon mi lehet. Másrészről meg mint mondtam sokkal veszélyesebbnek tartok egy webes alkalmazást, mint egy gépről futtatott progit.

    Igen, az EURUSD és EURGBP is hasonló trendet mutatott. Pont elkaptam az esését (hogy is hagyhattam volna ki amikor non-stop néztem) vettem gyors 50k egységet és behoztam a mínuszomat :)
    Amit viszont megfigyeltem tegnap az az, hogy e két pár alakulását szinte csak az euró változása befolyásolta. Egyszerre figyeltem a két chartot este 8 tól hajnal 2 ig kb..., ugyanakkor volt emelkedés, süllyedés, majdnem ugyanakkora mértékben. Ezt ki lehetett volna használni, hogy mind a 2 párral kereskedjek egyszerre, így majdnem dupla hasznot hozott volna.
    Persze, tudom én, hogy ez nem jó módszer : ) De, egyenlőre keresem azt a Kecskeméti könyvet, hogy megvegyem v.merre : )

Új hozzászólás Aktív témák