Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz tvamos #707 üzenetére

    Azt mondták azért van így beállítva, mert vannak olyan felhasználók, akik nem értenek hozzá, de állítgatják, elrontják, majd hívják a szerelőket. Nálunk csak a Wifit állítja vissza (20 Mhz, Auto ch.)
    Bekötéskor a jelszót sem akarták megadni. Azt hittem viccelnek, de tényleg győzködni kellett őket. o.O
    A 120, 140, 240-es net már alap náluk és 20 Mhz-en nem tud annyit a Router.
    Első beszerelésnél 40-50 Mbit/s volt a max sebesség. Az volt a válasz, hogy Wifin ez a Router csak annyit tud. Kértem másik eszközt. Az sem volt jobb, majd átnéztem a beállításokat és nekem kellett rájönnöm mi a gond.
    Az újraindulások okát nem tudják, nem is hallottak ilyenről. Az Event log sem írja. Fórumokon sokan panaszkodtak erre. Nálunk 2-3 naponta restartol, de néha akár 1 hétig is elmegy. A net naponta megszakad kb 1 percre. Minden eszközön más időszakban.
    PS4 online játékból (GTA 5) 5-10 percenként kidobált, ezért PS-hez saját Routert kell használnom.
    A saját Routert (D-Link) korábban másik szolgáltatónál használtam egy ideig és gond nélkül működött Router módban függetlenül, egymásra téve a 2 eszközt. Ezzel a TC-vel gyakran összevesznek (AP módban is, más csatornán, más SSID) és a TC-n olyankor szinte 0 a sebesség.....

    Lecserélni csak Wifi nélküli Cisco EPC3208-ra lehet.
    500-as nethez Arris-t adnak, de egyik szerelő szerint (ő teszteli őket) az sem stabil.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák