-
PROHARDVER!
Ismert ventilátor gyártók termékeinek adatlapjai:
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
pcsabat
őstag
-
pcsabat
őstag
válasz
kissdani #875 üzenetére
hát a PFC-vel maximum az áramszolgáltatónak kedvezel. Valószínűleg menni fog vele, nem ez a gond. De pl. ha nincs benne vagy nem működik a túl áram védelem, akkor az egész géped elviheti, ha meg mondjuk a rövidzárlat elleni védelem hibádzik akkor elfüstölheti/felgyújthatja akár az egész gépet is (kevésbé szerencsés esetben mindent ami körülötte van). Nem az a baj ezekkel a tápokkal, hogy nem megy el velük a gép, hanem, hogy veszélyesek - én spec biztos nem hagynám ott egy fél napra a gépem ha codegen vagy HKC vagy LC power vagy egyéb csuda táp lenne benne.
-
pcsabat
őstag
válasz
kissdani #870 üzenetére
annyit hozzátennék, hogy egy XFX Pro 650W van a gépemben most, ebben egy olyan 14 centis (13.x bocsánat) venti van ami tesztek alapján olyan 28-30 db-es (terheléstől függően, mérve és nem papíron). Na már most ezen kívül van még az általad is linkelt coolink swif2-ből 6 db (nem is az 1200 RPM-esből hanem a 800-asból ami halkabb elvileg valami röhejes 8 db-t írnak rá) meg 2 db Alpenföhn wing boost 12 cm (ami híresen jó és halk ventilátor és kb. 700-800 rpm megy ha épp netezek vagy filmezek csak és a coolinknél halkabb). Amit ki akarok hozni belőle, hogy a táp még ilyen jó és halk ventik mellett sem hallatszik igazán ki, pedig papíron sokkal nagyobb zajt kellene csapnia mint a többinek. Úgyhogy nem feltétlenül kell törekedni 20 db-re, de én még mindig tartom, hogy a codegen tápot dobd ki és vegyél helyette egy normálisat olcsón az FSP ANP sorozatból.
-
andrade
senior tag
válasz
kissdani #866 üzenetére
Hogy az a 94,2 mi akar lenni mert ha köbláb akkor még sok is ha m3/h akkor meg nagyon szűkös.Lehetne 100 feletti m3 szállítás. A 3 pines csatlakozó nem jó az egyedi 2pines helyett mindenhogyan át kell polaritáshelyesen szerelni vagy forrasztani.De nem árt egy 65-68 CFM szállítású venti.
Pld ez inkább megfelelne.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3501, 90% Akkumulátor
- AiOOO! HP EliteOne 800 G3 23.8" FHD Érintőkijelző i5-7500 16GB 512GB 1 év garancia
- Lenovo Thinkpad L14 Gen 4 -14"FHD IPS - i5-1335U - 8GB - 256GB - Win11 - 2 év garancia - MAGYAR
- Samsung Galaxy S23 Ultra Black 200 MP Pro kamera, S Pen, 120 Hz QHD+ 8/256 GB
- Bomba ár! HP ProBook 440 G7 - i5-10GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest