Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Fr0z3n #69318 üzenetére

    Szia!
    Be kell menni az Andrási úti kis üzletbe, (nem a centerbe, itt kevesebben szoktak lenni) és ott vissza tudod mondani. Ha nem járt még le a hűség, akkor fizetni kell erősen, ha lejárt és átugrott már teljes értékre, akkor bármikor lemondható. Ha sikerűlt lemondani, akkor vagy ott kapsz egy papírt, hogy mit csinálj a következőkben. Lehet, hogy ők is átveszik az eszközöket, vagy kapsz egy SMS-t a Telekomtól, hogy vidd be az eszközöket a postára és add fel. A modemet és a boxot, távirányítót ami a lakásodon van be kell vinni Csabán a nagypostára, (húzol sorszámot) ahol a 01-es ablaknál átveszik, becsomagolják és leszállítják a Telekom gyüjtőbe. Erről adnak egy igazolást, amit meg kell őrízni. Ezután kapsz egy SMS-t az MPL-től, hogy elvitték. Ezzel kész. Majd kapsz egy hivatalos levelet (később), hogy a szolgáltatást megszüntették.
    Azért tudom ilyen részletesen, mer én a mult héten adtam le egy szolgáltatást kpl.
    Egyébként a 1412-es központi telefonon, ha tudsz ügyintézővel beszélni, akkor ők is veszik a lemondást, amiről sms-t kapsz. Én nem ezt az utat választottam.
    üdv. Pibácsi

Új hozzászólás Aktív témák