Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz cskamacska #7 üzenetére

    Pl. Combat Mission, PG-sorozat.

    "de aztán a C&C és Starcraft klónok jól el is csenték az RTS tábort mellőle"

    Nem vagyok benne biztos, hogy ugyanaz volt a játékosközönsége egy Close Combat-nek, mint pl. a Starcraft-nek.
    Most így visszagondolva, pl. az én ismeretségi körömben jellemzően azok játszottak ezekkel a játékokkal, akik suliba is a kispesti fegyverbörzén vásárolt fingszagú Bundeswehr-zubbonyban meg kutyaszaros surranóban jártak be.
    A mainstream dolgokat elvből megvetették, azt hogy milyen elvből azt csak ők tudták, de nem mondták meg.
    Ha valakiről kiderült hogy a Starcraft-el meg Total Annihilation-el nyomja, annak legszívesebben a heréjét ütötték volna egy nyers sertéskarajjal telerakott műanyag zsákkal a Plötzensee börtön pincéjében.
    Én csak félig-meddig tartoztam közéjük, talán ennek köszönhetem hogy ma nem az Azov hadosztályban harcolok Kelet-Ukrajnában.

    Persze, mindenképpen a kadzsuálok a jobb befektetés, ez sosem volt kérdés.

    @Pierre75

    Ja nem, annyira nem is izgat a dolog igazából. Ha nem látom meg ezt a hírt a Gamepodon, eszembe sem jutott volna a Sudden Strike, vagy hogy jaj de jó lenne már valami II. VH-s rts. Köszi a heads-upot.
    Majd 5 ojróért begyűjtjük akkor egy unalmas hétvégén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák