Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gege71.hu

    addikt

    válasz FazekasLaci #1565 üzenetére

    Lényegében tényleg annyi, hogy rátettem és ottmaradt :)
    Van hozzá egy kis rajzos lúzer manuál, az alapján tettem fel.VAn egy másik fólia magán a védőfólián (nevezzük "fonák"fóliának amin van egy kis darab fogantyúként használható kis darab lapka. A lényege, hogy alaposan le kell pucolni az alapot, hogy ne maradjon semmi kosz, De még a legapróbb szemcse sem.
    Én úgy pucoltam, hogy elsőre áttöröltem a csomag részét képző puha kendővel. Utána a makacsabb ("hopp rátüsszentettem" kisebb marslakókat egy másik nagyon puha ronggyal úgy töröltem le hogy prontót fújtam rá. NEm a monitorra, hanem a rongyra. Nagyon picit! Ezt a már említett célszerszám-ronggyal még 1x tök csíkmentesre, szárazra.
    Ezután kihajtva a fonákfóliáról a védőfóliát a saroktól indulva kb átló 40-45 fok irányban szép lassan kezdtem kigörgetni a fonákfóliáról rá a képernyőre. HA buborék keletkezik kell egy névjegykártya és inkább néha picit visszahúzva kell eltüntetni a légtásásodást. SZép lassan kell felgörgetni, inkább türelmesen visszább emelve ha makacs a légrés. A névjegykártyával tök jól lehet igazgatni. Eltávolítani szintén a már említett kis fogantycskával lehet. Szerintem mondjuk nem kell. A PDA-mon 2 éve van fólia. Kb ugyanilyen minőségű és ráadásul érintőképernyős és még sose szedtem le. Mai napig tökéletes. Szerintem nem is fogom :)
    A notin is lehet az adott ronggyal finoman törölgetni, minimális prontót használni. Jó vétel volt..szerintem :)

Új hozzászólás Aktív témák