Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Oszilaci #36020 üzenetére

    Próbáld meg visszavinni ha ennyire zavar, és ne rágódj ezen. Neked majd egy OLED kéne, csak az más árkategória. A 77-es méret sajnos 5 millió forint. :Y Addig gondolom jó lesz az IPS is amíg nem lesz megfizethető az OLED.

    Én média marktban vettem az 55XD9305-öt, de másnap vissza akartam vinni ugyan ilyen okból mert borzasztóan fakul ha pont nem szemből nézem, de nem engedték. Meg akartam venni az LG 55E6 OLED-et 850 ezerért, de nem engedték azt sem, hogy a különbözetet kifizessem. Ha nem neten rendeli az ember akkor nem biztos, hogy visszaveszik. Most már megbarátkoztam vele, és megpróbálom csak szemből nézni, úgy nagyon jó a képe, de majd le lesz cserélve egy nagyobb OLED-re. Most meg már sajnos nagyon kicsi az 55 hüvelykes méret, és valószínű a 65 hüvelykes is kicsi lenne. Az, hogy mikor lesz megfizethető a 77 hüvelykes OLED, azt viszont nem tudom, de 1 milliónál többet nem szívesen adok tévéért. Kicsit bizsergett a kezem, hogy lecsapom 1 millióért a Sony 65A1-et, de most már várok. Az is a baj a Sony A1-el, hogy gyenge a fényereje bekapcsolt BFi-vel. Meg ez még a 2016-os LG panellel van szerelve, és 2018-ban jön az új panel.

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • Piftuka

    veterán

    válasz Oszilaci #36020 üzenetére

    Hát miért nem szemből nézed? Mi indokolja, hogy a tévét oldalról, illetve "szögben" nézd, nem pedig szemből?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák