Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K Norbi

    addikt

    Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a Sony táborhoz! [link]
    Végül megtört a jég! :o 2 hónap gondolkodás után csak eladtam fájó szívvel a zsír új LG 49 UF850V tv met.
    És vettem egy Sony KDL-50W805C-t "átálltam az erő sötét oldalára" ;]
    Tegnap hoztam el a Mediából :) Jó friss gyártású 2016.04 azt mondta a srác hogy ez bizony nem kifutó modell kapcsoltba vannak a sony val és idén még gyártani fogják.
    Tetszik nagyon benne a kép! VA iszonyat jó képet ad! Mivel ez csak Full HD, nem 4K az SD adások is jobbak benne. És a FULL HD filmek meg szebbek ez azonnal feltűnt.
    Eddig nem tudtam miről beszéltek miben másabb a VA panel de most már látom. betekintési szög tényleg nincs akkora mint egy IPS nél de simán vállalható.
    Egyedül az nem tetszett benne hogy kicsit fukarok a sony nál, se 3D szemüveg, se Magic táv.
    Ennyi pénzért egy ilyen tv mellé alap lenne. ;)

    Még állítgatom pár hetet, az LG-t 1 hónapig lőttem be. Ez is elfog nekem addig tartani. ;]
    Ha valakit érdekel egy kis összehasonlító teszt akkor dobjon egy privátot és megírom a tapasztalatomat a 2 tv vel kapcsoltba.
    Nem akarom egyik márkát sem isteníteni se lejárni a fórumon. "Mert megköveznek" :D
    Nagyon szuper gyors a tv! Az android mindent megzabál tetszik! :B

    Kérdés:
    Ha kikapcsolom a tv-t akkor belet valahogy állítani hogy kikapcsolt állapotba világítson a készenléti fény?
    Minden hogy belehet csak így nem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák