- Elkészült az SMIC 5 nm-es node-ja, de a kínaiaknak haszna nincs rajta
- Szinte simogatja a pénztárcákat a Scythe új hűtője
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Dell notebook topic
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Az SK Hynix elárulta, hogy meddig nem lesz elég memória
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Kezdő fotósok digitális fényképei
Új hozzászólás Aktív témák
-
champion
csendes tag
Modell Név SyncMaster 795MB
Képernyő Képméret 17''
Látható képméret 16''
Képcső típusa MagicBright 2
Képponttávolság 0,20 mm (H)
Bevonat Multi-Layer
Bemeneti jel Videojel típusa RGB Analóg (szeparált H/V)
Vízszintes frekvenciatartomány 30-85 kHz
Függőleges frekvenciatartomány 50-160 Hz
Maximális sávszélesség 185 mHz
Csatlakozó típus 15 tűs D-SUB
Képfelbontás Maximális 1600x1200 @68 Hz -
tal-garius
aktív tag
Hi. Nekem is egy 765os monitorom van es semmi problemam vele. es tudod miert? Mert ezt meg British allampolgarok szereltek Angliaban. A megjelenes elott egy honappal szereztuk, meg semmi info se volt rola. Nagyon meg vagyok vele elegedve. Egyebkent 65ezer ft volt anno. Eleg durva penz erte, mai szemmel nezve. De sztem megerte, es legalabb nem egy kinai vacak. Egyebkent sztem az elso peldanyok az ilyen technikai dolgokbol azert olyan dragak mert azt meg nem kinai szakmunkasok szerelgetik, ha egyaltalan szerelgetik

-
up
senior tag
Szóval nekem is ilyen remegésem, hullámzásom van a 765mb-vel. Csak nem vihetem vissza, mert écsanyám elhányta a qva számlát!!
Ezen kívül a geometriája, konvergenciája is pocsék, fáj tőle a szemem egy idő után. A színei viszont nagyon szépek! Ha a hullámzás, remegés nem lenne, akkor végül is megérné az árát, de ténynek tűnik a hozzászólások fényében, hogy nagy a szórás. Ki lehet fogni jót is (talán).
De az egyik legnagyobb szívás - és ez tuti a 795-nél is így van, mert az is MB - , hogy nem igazi flat (az igazi flat-ek a NF-ek Samsungnál, mint NaturalFlat). Hanem ennél egy sima görbe képcső elé beraktak egy nyomi üveglapot. Ettől ugyan nem tűnik valami laposnak, viszont kurvajó, mert töksötétben még a _saját_ képét is képes visszatükrözni... akkor már inkább oldschool képcsőt ajánlanék, ezzel alaposan beszoptuk itthon.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mikor pukkad ki a robotlufi?
- Elkészült az SMIC 5 nm-es node-ja, de a kínaiaknak haszna nincs rajta
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- GoodSpeed: Harcban az adathalászokkal - az AI tud segíteni?
- Samsung kuponkunyeráló
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Gumi és felni topik
- Szinte simogatja a pénztárcákat a Scythe új hűtője
- További aktív témák...
- MSI MAG 271QPX QD-OLED Gamer Monitor!27"/2k/360hz/0,03MS/G-sync -Freesync/Konzolhoz is!Beszámítok!
- MSI MAG 321UPX QD-OLED Gamer Monitor!32"/4k/240hz/0,03MS/G-sync -Freesync/Konzolhoz is!Beszámítok!
- XIAOMI G27i ELA5375EU 165Hz Eladó 2025 Márciusi vásárlás
- LG 24MP48HQ-P Monitor (1080p)
- Philips Momentum 43 4K HDR monitor - Győr - hibátlan állapotban
- Apple iPhone 12 64GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB Használt, szép,100%
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T2000 32GB 512GB 15.6" 1év garancia
- LG NanoCell 43NANO763QA csere is érdekel (dobozával minden tarozéka meg van)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3878
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest



Ezen kívül a geometriája, konvergenciája is pocsék, fáj tőle a szemem egy idő után. A színei viszont nagyon szépek! Ha a hullámzás, remegés nem lenne, akkor végül is megérné az árát, de ténynek tűnik a hozzászólások fényében, hogy nagy a szórás. Ki lehet fogni jót is (talán).


