Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz World-Soft #1644 üzenetére

    Ha automatikusan ismeri fel a gyaloglást, nálam akkor is lesz térkép a területről, de az útvonalat csak akkor pakolja rá, ha hosszabb a gyaloglás.
    Az útvonal viszont nagyon katyvaszos, összevissza, láthatóan nincsenek megfelelő GPS adat rögzítések.
    A direkt indított gyaloglás edzés esetén már jobb az útvonal, követés, de nem nevezném messze sem tökéletesnek. És ennél folyamatában nem tudod követni utólag, hogy merre mentél, csak az összes "csiganyálat" látod egyben a térképen, és a végén a kockás zászlót.
    A Huaweinél pl. egy 15 másodperces videón le is játssza, hogy merre mentél. Szerintem ötletes.

    A gyaloglás érzékelést ki tudod kapcsolni, ha zavart okoz a navigációnál. Viszont ez némi funkció veszteség.
    Nálam egyedül a gyaloglás érzékelés aktív, igaz eddig nem navigáltam az órával.

  • pgonzy

    tag

    válasz World-Soft #1644 üzenetére

    Szia! Az óra operációs rendszere tudja a multitaskot, egyszerre több feladatot is tud futtatni gond nélkül.
    Amikor.benne vagy egy edzésben akkor megnyomod a felső gombot, (piros), ezzel kilép a.számlapra, ha vissza akarsz menni az edzésre, akkor belépsz a.menübe, és a legelső ikonnal előhívod a futó folyamatokat, és visszaváltasz. Nekem a háttérben futó folyamatokra váltás az alsó gombra van beállítva. Edzés közben ezzel nem tudsz sajnos alkalmazást váltani, mert a baloldali edzés panelre ugrik, de mondom ha a felso gombbal kilepsz utánatudsz mást csinálni, pl navigálni. Ja az óra panelről edzésre ugy is vissza tudsz váltani, ha alul a edzést mutató pici mozgó ikonra böksz. Még annyi, hogy az automata sport felismerést ki lehet kapcsolni, szerintem érdemes, mert az akkut is jobban kíméled vele. Én még az edzéseket is úgy állítottam be, hogy ne a visszaszámlálással induljanak, hanem kézi módra tettem, megvárom amíg fixálódik a gps jel, és utána i dítom a tevékenységet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák