Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xFreex

    aktív tag

    válasz nem_tom #4829 üzenetére

    Megtaláltad a legnehezebbet. :DDD

    Azt a küldit úgy szoktam elvállalni, hogy figyelem a szabadság mozgását sötét völgyben. Volt hogy 20 perc volt hogy órák teltek el mire elindult egy osztag az ominózus helyre.

    A mozgó osztagokat a térképen kicsit világosabb színnel jelöli a game. Ha ráviszed a kurzort akkor kiírja, hogy mi a végállomásuk célja.

    Jártam úgy is, hogy szabadságosok elindultak, szeméttelepről vissza, felvettem a küldetést, felmentem banditáékhoz, egyet fejbekentem és csak várok, várok, várok, mondom hol vannak már... Nézem a mapot: szabadság sárga pontja meg egy mutáns piros pontja csak körbe körbe egymással. Mondom mi van leáltak táncolni? Egyszercsak megszűnt a szabadságos osztag jelzése.... Mondom frankó, visszanyalt a fagyi... :(((

    Ezzel a módszerrel türelemjáték.

Új hozzászólás Aktív témák