- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Socket AM4
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Legyártotta az első wafert a TSMC arizonai gyára az NVIDIA számára
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Házimozi haladó szinten
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
-
PROHARDVER!
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Antonius1978
addikt
válasz
xFreex #21197 üzenetére
Nos, megkimelendo teged a sok felesleges munkatol, akkor miert nem adod at az XM-8 es az AK-t amit kiszedtel magadnak ? Nem kellene potyara dolgozz.Minden maradhat, az AK kinezetelet meg 1 allomanyban kell allitani, ugy ertem a boret.Ma Kislakival ezzel vacakoltunk, de nem jott jol ossze a dolog, bibi van a 16 es 32 bites kepek korul.
Hogy megertsem a fegyverek csereberejenek modszeret, kell tudjak dolgokat.
Akkor most vazolom, hogy mit tudok kb.Ha jol emlekszem, uj fegyvereket csak ugy lehet bevinni, ha egy - az alap jatekban szereplo fegyverrol csinalunk egy klont.Aztan azt a klont lehet alakitgatni.Lecserelni a modellt, a kepet, a boret, a parametereit, stb.
Naszoval, tudom, hogy a fegyver all egy modell allomanybol, ami a fegyver 3 dimenzios megjelenitese, all a fegyver borebol, ami szint ad a fegyvernek stb, valamint all egy ugymond tablazatbol, az elobb tettem be egyet, az AMK mod-et, ami tartalmazza a fegyver kepet amikor a hatizsakban kotoraszunk.
Azon kivul van valami allomany, ami gyakorlatilag ugyanaz mint a fegyver neve - azaz a fegyver nevevel van tarsitva, ami tartalmazza a fegyver parametereit, tehat pl, hogy mekkora a szorasa, mennyire kopik, lehet-e rajta tavcso, granatveto, mekkora sebzest okoz, es ilyenek.
Az egyetlen dolog amit nem tudok jelenleg, hogy melyik az az allomany, ami megmutatja a jateknak, hogy melyik konyvtar melyik allomanya tartalmazza a modelt, melyik a bort, melyik a beallitasat, es azt hogy pl X 16, Y 20 koordinatan kezdodik a fegyver hatizsakbeli kepe az equipment.dds-en.
Nos en ezt az allomanyt kutatom, ami gyakorlatilag egy utleiras, amibol osszeall az adott fegyver minden dolga.
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Klipsch R-120SW aktív Mélynyomó / Subwoofer - 1,5 év garanciával
- Lenovo X13 Thinkpad Gen2 WUXGA IPS i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- Bomba ár! HP Probook 440 G10 - i3-1315U I 16GB I 256SSD I 14" FHD I W11 I Cam I Garancia!
- Bomba ár! HP Probook 450 G10 - i3-1315U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I Cam I Garancia!
- Bomba ár! HP ProBook 450 G8 - i5-1135G7 I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- Autós kamera eladó
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- VADIÚJ Bontatlan! Honor 400 Lite 8/256 AMOLED 120Hz Velvet Grey, Dual SIM 2év telekom gar
- Eladó 2db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő