Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Balathruin #34043 üzenetére

    A Turulban is eleg magas a FOV, a Bin-t a Geonesis 2-bol loptam meg annak idejen :DD , de a magas FOV ellenere is normalisnak tunik a fegyver, se nem kicsi, se nem nagy, esetleg lehet hogy a Radiumban meg magasabb a FOV, azt nem tudom.

    Dorothy Az Atmosfear es az Absolute Nature mukodik egymassal ??? En ugy tudtam/gondoltam, hogy nem.Ha esetleg nekem van igazam, akkor probald kulon.De szerintem folosleges, nem annyira szar a grafika...

    Mr_no_Name Hidd el, ismerem az erzest, mert a Misery-t 3x telepitettem, es 3x le is toroltem, utoljara az a modder biztatott, aki a fegyvereket csinalja hozza, The Armed Zone neven.
    De csak agybajt kaptam attol a modtol, tok hulyeseg, hogy az elejen egy szal bugyiban koszalunk sugarszennyezett teruleten.Hat kerdem en, ki az az epelmeju, aki ugyanezt megcsinalna, es egy hatizsakkal, rovidnadragban beallitana most az atomeromube ? Ugye hogy milyen hulyen hangzik ?
    Sok dolgot jol csinaltak a keszitok, de bizonyos dolgokban nagyon elvetettek a sulykot.
    Pl a fegyverek elhasznalodasa : minden 10 loves utan kapcaval kell suvickold a fegyvert, mert ha nem, elkopik.Ez is egetrengeto baromsag, hisz egy fegyver (es ezt egy magyar AK klonrol olvastam, az NGM-81-rol) legalabb 10 ezer lovest ki kell birjon, mielott elkopna.Aztan meg az AK-kat elastak, sarba martottak, stb, es megis mukodnek, szoval itt is nagyon mellefogtak.De ez a 2 dolog mar annyira felidegesitett, hogy toroltem a francba, nem fogok en orakat kinlodni, kimenni, leloni 3 vaddisznot, sugarfertozest kapni, a 3 vaddisznosonka meg eleg a gyogyitasra, es marad 5 rubeled.Na nem kosz, ezzel en nem vesztegetem az idomet.
    Az viszont jol hangzik, hogyha pl nem akarsz ehen dogleni, akkor meg kell edd a radioaktiv allatokat, mert felejtsuk el a boldog mosolyu pekeket a Zonaban, honnan a rabok micsodajabol? A konzerv es a loszer a katonaktol van, nana hogy draga, ezt meg tudom erteni.Es a valosagban nem kell 2 tar loszer, hogy ki tudj nyirni egy vak kutyat...Eleg 1 loves elmeletileg, vagy legtobb 2.Igy ertheto, hogy nem olcso a loszer, mert nem vekaval hozzak a katonak. 10 tar loszerrel az egesz Zonat bebarangolnad, es meg maradna is meg belole :D

    De vissza a te problemadra.Hat szerintem eloszor barangold be a kezdoteruletet, szedj ossze amit tudsz, a foloslegeset add el, ha tudsz, akkor szerezz az ellensegtol valami megfelelobb fegyvert, es javittasd meg.Aztan keress kepzodmenyeket, hogy kisse felturbozd magad, ha lehet.Addig maszkalj a palyan, amig ossze nem szedsz egy normalis fegyverre es ruhara valot, valamint kajat stb.A normalis fegyver lehet egy vadaszpuska, az elmeletileg jo, mert szinte egyszerre ki tudod loni mind a 2 csovet.Csak ha sok mutans jon rad, akkor szivas, igy jobb egy legalabb 7 loszeres soretes.Esetleg egy gyorstuzelo geppisztoly.Kozepes tavra meg egy AK + tavcso legalabb.Ezekkel mar atmehetsz a kovetkezo palyara, ott is mindent fedezz fel, es azutan indulj a kovetkezore, stb, de visszaterhetsz Kordonba is hogy eladd a szajret, vagy mas sztalkerekre is rasozhatod, ahogy a jatek engedi...

    Dorothy mint mondtam, kulon probald,ha ugy sem megy akkor hagyd a francba, inkabb telepitsd fel ugy ahogy mukodik, es jatssz ugy, es kesz.

    UI : epp most fejeztem be a COC osszes tarsalgasi allomanyanak forditasat.Hatra van meg, 3 allomany, amiben a kuldetesek leirasa, es a hozzajuk fuzodo szovegek vannak, osszesen kb sovany 12 oldal.
    A tobbit Shield es Erdo intezi.Ezek utan mar csak a neveket kell teljesen lezsirozzam es atirjam a karakteres allomanyban, valamint johet az atalakitas Sztalker betukre.Es akkor azt hiszem kesz is van.

Új hozzászólás Aktív témák